Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie @Emil.1603, nie rozumiesz, że TVN24 BIS to nie tylko jedna czy dwie osoby a cały zespół składający się z co najmniej kilkunastu osób przygotowujących program. TVN Discovery postanowiło ograniczyć ilość pracowników przebywających w pracy w jednym czasie, więc nie powinno dziwić, że kanał, który nie ma co się oszukiwać jest bardzo niszowy, zawiesił swój program na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się nad sensem dublowania na tym kanale głównego TVN 24. Rozumiem Fakty ale gdy np. jest transmisja z obrad Sejmu mogliby pokazać ja właśnie tam. Jak już nie robią tu spraw zagranicznych i biznesowych to mogliby właśnie pokazywać rzeczy które nie mieszczą się na głównej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ten kanał chyba sam jest na kwarantannie, bo Grupa TVN Discovery Polska już totalnie nie ma na niego pomysłu, a szkoda bo kanał informacyjny poświęcony wyłącznie wydarzeniom na świecie z lekką domieszką biznesu, początkowo wydawał się być trafiony (niezła oglądalność). :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ich własne programy ekonomiczne i informacje ze świata z TVN24 BIS. Gdy mówią o giełdzie lub o zamieszkach na targu w Bagdadzie oglądalność spada. Gdy retransmitują główne TVN24 i jest dyskusja o bieżących sprawach Polski - oglądalność TVN24 BIS wzrasta w porównaniu do analogicznego okresu sprzed pandemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce liczą się tylko 3 kanały informacyjne, na których widzowie najczęściej oglądają wydarzenia krajowe, zwłaszcza politykę. Takie są fakty, dlatego nie jestem zaskoczony wzrostem wyników oglądalności TVN 24 BIS. Poza tym TVN 24 BIS jest chyba nawet u niektórych operatorów dostępny w tańszych pakietach, niż TVN 24, co ma znaczący wpływ na lepsze wyniki oglądalności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, czy oni mają już jakiś plan na "odmrożenie" TVN24 BiS, czy raczej zmierzają w kierunku jego likwidacji i czekają tylko na zakończenie umów z operatorami (co może potrwać, bo takie umowy są przecież zazwyczaj wieloletnie)?

Gdyby to miała być likwidacja to mi najbardziej byłoby szkoda "Faktów O Świecie" i skromnego, ale jednak wciąż obecnego pasma biznesowego.

Coś z likwidacją może być na rzeczy, bo Piotr Kraśko, Kamila Rachwalska, czy Agata Zamęcka dołączyli chyba na dobre do zespołu TVN24 i nawet reporterka z Francji, Anna Kowalska była ostatnio, widziałem, podpisana jako "korespondentka TVN".

Jest jeszcze taka opcja, że czekają do końca kampanii wyborczej albo tak, jak ktoś wspominał, do końca wakacji.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...