Skocz do zawartości

sygnał z monobloku singlowego na 2 kable - jak?


spiro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moja instalacja to dsi87 połączony z monoblokiem single (czyli cyfra + kanały z astry). Zastanawiam się nad wynajęciem od operatora pace-a z dyskiem. Jak wiadomo do takich sprzętów potrzeba wpiąć 2 kable. Po wstępnej lekturze wątków w tym dziale znalazłem coś takiego: http://www.hollex.pl/akcesoria/rozgalez ... sat-rsat-2. Intuicja mi mówi, że to byłoby zbyt proste. Może jakiś multiswitch?

Zdaję sobie sprawę, że optymalnym rozwiązaniem byłby zakup monobloka twinowego, ale najpierw chciałbym sprawdzić jakie są możliwości bez wchodzenia na drabinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monoblock i do tego z wyjściem na 4 tunery. Pace ma dwie głowice - żeby niezależnie oglądać i co innego nagrywać - może działać na jednej głowicy ale nagrywasz to co oglądasz.

 

W skrócie z monoblocka - na 4 wyjścia - dwa kable do pace pvr hd i jeden kabel do dsi87 - to najlepsza konfiguracja.

Monoblock twin - jeden kabel pace - jeden kabel dsi87.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup konwenter monoblock twin. Puść drugi kabel. Innej opcji nie ma. Trzeba wejść na drabinę.

 

Może w przyszłości przy remoncie jeśli to domek jednorodzinny zrobisz porządną instalację opartą na multiswitchu i podwójnym gniazdku sat w każdym pokoju. Zdecydowanie to więcej kosztuje ale masz sygnał sat w każdym pokoju. Do tego kable w ścianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...