Skocz do zawartości

Pod kontrolą jakiego OS działa twój smartfon?


Suut
 Udostępnij

Pod kontrolą jakiego systemu operacyjnego działa twój smartfon?  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pod kontrolą jakiego systemu operacyjnego działa twój smartfon?

    • Android
      56
    • iOS
      5
    • Windows Phone
      3
    • Symbian
      2
    • Bada OS
      1
    • Windows Mobile
      2
    • Maemo
      0
    • Inny system
      1
    • Nie mam smartfona
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Smartfon- Samsung Galaxy S4- Android 4.2.2 działa jak marzenie. Mam go od 2 tygodni i jeszcze nic mi się nie zacięło. Poprzednio miałem SGS III, i jest niesamowity skok, bo "trójka" lagowała niesamowicie. Posiadam też tablet Ipad Mini, i jak narazie to lekko mi laguje w menu i w bardziej wymagających grach (próbowałem na NBA 2k 13), ale to chyba przez to, że ten tablet ma procesor z Ipada 2 i tylko 512 MB RAM. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...

Symbian Belle w mojej Nokii N8. :)

Szkoda tylko, że Nokia z tego systemu definitywnie zrezygnowała... :(

 

Pozwolę sobie na ponowny mój wpis w tym wątku, gdyż od dwóch lat jestem już posiadaczem smarfonu Samsung Galaxy S5.

Działa on oczywiście pod kontrolą systemu Android. :) Aktualna jego wersja na moim Samsungu: 4.4.2 (KitKat).

 

Nokię N8 też jeszcze posiadam, ale de facto już jej nie używam. Obecnie służy mi jedynie jako budzik. ;) System Symbian to już niestety przeszłość. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałem przy wersji 4.4.2 ze względu na to, że od wersji 5.0 w górę niemal wszystko jest teraz na białym tle. Pogarsza to znacznie czytelność i powoduje też szybsze wypalanie się ekranu typu AMOLED, jaki jest w tym moim smartfonie. A nie ma nigdzie opcji, żeby to zmienić. :? Mój brat też ma ten sam model Samsunga, co ja i on już dawno temu zrobił sobie aktualizację. Nie wiem, jaką ma wersję teraz, ale tę 5.0 ma (miał) na pewno. Widziałem, jak to u niego wygląda i ten obecny wygląd Androida w tym modelu Samsunga po prostu mi się nie podoba. :? Chodzi mi głównie o te kłujące aż w oczy wszędobylskie białe tło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...