Skocz do zawartości

Pod kontrolą jakiego OS działa twój smartfon?


Suut
 Udostępnij

Pod kontrolą jakiego systemu operacyjnego działa twój smartfon?  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pod kontrolą jakiego systemu operacyjnego działa twój smartfon?

    • Android
      56
    • iOS
      5
    • Windows Phone
      3
    • Symbian
      2
    • Bada OS
      1
    • Windows Mobile
      2
    • Maemo
      0
    • Inny system
      1
    • Nie mam smartfona
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Android na Samsungu Galaxy Note II, aktualnie 4.2.2, soft RootBox - akurat dziś wyszła nowa stabilka 4.1 :D Będę ładować w nocy przez CWM PhilZ'a (zmian nie odczuję zbytnio, bo siedzę na nightly z 23 czerwca), ale wcześniej muszę podpiąć do ładowarki... Przez długi czas byłem zwolennikiem softów stockowych, ale teraz trochę zwątpiłem, Samsung się zbytnio ociąga z aktualizacjami do Androida 4.2, ale znowu z drugiej strony na pochodnych od AOSP brakuje mi przynajmniej kilku aplikacji Samsungowych i lepszej integracji między obecnym softem, co na stocku jest obecne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle zauważyłem że w Polsce bardzo popularny jest android. Generalnie dużo telefonów z tym systemem działa słabo. Najlepsze działanie chyba jest iOS na iPhone i WP na Nokiach. Android potrafi lagować niesamowicie, nawet egzemplarze testowe w sklepie - na SGS IV laguje w menu. Jednym słowem tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguje bo jest po prostu słabo napisany (co widać nawet na Googlowych Nexusach) - dodatkowo producenci dorzucają do pieca własnymi nakładkami - to złe i pisze to Ja Psychofan Androida :)

iOS najszybszy ale dość zamknięty co nie bardzo mi się podoba. A Android popularny bo tani a lagi zwykłym użytkownikom nie przeszkadzają - tylko My Geecy narzekamy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Android- niestety gingerbread ;|samsung galaxy s+

 

Laguje bo jest po prostu słabo napisany (co widać nawet na Googlowych Nexusach)

 

Nie wiem jak na telefonach linii nexus- ale mój tablet nexus 7 z nowym androidem działa bez zarzutu.

Może mam talent ale bardziej mi się zacina ios na ipodzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...