Skocz do zawartości

TBS MOI DVB-S2 Streaming Box


jaczylibodzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu na łamach Sat Kuriera ukazał się test owego urządzonka. Cena w stosunku do możliwości zachęca, a trochę czasu minęło, więc chciałem dopytać czy ktoś jest w jego posiadaniu i jest w stanie coś powiedzieć na jego temat? Ciekawi mnie czy rozwiązano "problem" z obsługą modułów (o ile wyszedł jakiś nowy firmware od momentu kiedy streaming box był testowany). No i jak z jakością kanałów, jeżeli posiadamy w domu sieć o przepustowości jednego megabita :) Można je porównać do jakiegoś tunera, czy jednak zależne to jest od zastosowanych kodeków w odbiorniku końcowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy firmware, ale nadal główna aplikacja, tj. tvheadend CAM-ów nie wspiera. Jednocześnie testy z mojej strony musiały się zakończyć, więc na razie nie ma szans na rozwinięcie tekstu i zagłębienie się w obsługę pozostałych zaszytych w urządzeniu aplikacji :( Urządzenia nie można porównać do tunera w kwestii dekodowania obrazu - ono zajmuje się strumieniowaniem, a dekodowanie załatwia urządzenie odbiorcze...

 

PS: Mam nadzieję, że chciałeś napisać "sieć o przepustowości jednego gigabita, bo 1 Mbit/s to ciemno to widzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy firmware, ale nadal główna aplikacja, tj. tvheadend CAM-ów nie wspiera. Jednocześnie testy z mojej strony musiały się zakończyć, więc na razie nie ma szans na rozwinięcie tekstu i zagłębienie się w obsługę pozostałych zaszytych w urządzeniu aplikacji :(
Szkoda, liczyłem trochę że nadal masz dostęp do tej zabawki. Cena jak by nie patrzeć nie jest spora, w stosunku do możliwości. Na openelec chyba jest klient który mógł by załatwić sprawę, ale pewności nie mam bo teraz mam xbmc na windzie :)

 

Urządzenia nie można porównać do tunera w kwestii dekodowania obrazu - ono zajmuje się strumieniowaniem, a dekodowanie załatwia urządzenie odbiorcze...
Rozwiałeś moje wątpliwości, bo nie byłem pewien :)

 

PS: Mam nadzieję, że chciałeś napisać "sieć o przepustowości jednego gigabita, bo 1 Mbit/s to ciemno to widzę :P
Ups :D Tak, chodziło mi o gigabit :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...