Skocz do zawartości

Zet Gold (dawna Planeta FM, Plus Toruń oraz Traffic FM)


Qrzysztof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy jest RMF Maxxx który na tym wszystkich postanowił skorzystając na sytuacji robiąc taki plakat: https://fbcdn-photos-e-a.akamaihd.net/h ... 4693_n.png

Moim zdaniem to nic innego na żerowaniu na cudzym nieszczęściu - w tym przypadku byłych słuchaczy Planety FM :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat moim zdaniem jest ch[ams]ki i takim sposobem NA PEWNO nie zdobędą słuchaczy Planety! Chyba to usunęli, bo nie znalazłem tego plakatu na FB.

 

Cóź nam po Ibizie na MAXXXa jak skończą się wakacje i Ibiza się skończy, a na Planecie mieliśmy co tydzień takie klimaty np. od HED KANDI. ;)

 

Szkoda mi Planety najbardziej Poznańskiej. Mimo, iż z Poznania nie jestem (ale bywałem w nim i lubię to miasto :D ), słuchałem jej przez Internet od dawna i pamiętam czasy RMI, super grali i ta ekipa z pasją. :)

 

Na razie w necie gra playlista z Warszawy/Krakowa tyle, że bez prezenterów i są jeszcze reklamy. Zobaczymy co się będzie działo jak uruchomią nową stronę. Wszystko stanie się jasne co z ramówką, muzyką, setami DJ-ów etc.

 

Liczę na dodanie muzyki z Planety Poznań, Katowice i klubowych ze "strefy 2" z Warmii i Mazur.

 

Poza tym, to punktualnie o 14h00 grają Oldskul zgodnie z ramówką. Ciekawe czy dziś będą inne programy z ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że w RMF MAXXX jest jeszcze "Hop-Bęc In Da Mix", który wróci po wakacjach. ;)

 

Poza tym RMF MAXXX nigdy nie był i nie będzie jak Planeta, bo to nie jest stacja z muzyką klubową, tylko wersja RMF FM dla młodszych i bardziej lokalnych słuchaczy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że to był oficjalny start. Przez cały poprzedni dzień (Niedziela) testowano program nadając jedynie muzykę.

Jingle też były :smile: Jak dla mnie stacja dobrą muzykę gra, taką jak lubię, problem mam niestety taki, że w naszej aglomeracji jest słaby sygnał w centrach miast takich jak Będzin, Czeladź, Sosnowiec czy Siemianowice, więc odbiór mobilny przez przenośne radio lub telefon jest bardzo utrudniony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Spór prędzej czy później ucichnie. Słuchacze po prostu przestaną słuchać radia albo przerzucą się właśnie na RMF MAXXX. Z tego co wiem to np. warszawska Planeta grała każdy singiel Rihanny więc nie rozumiem o co niektórym chodzi. :P

 

Ale prawde mówiąc szkoda trochę tej stacji, jeszcze zakończenie takie mało spektakularne (

)

 

W ogóle jak to jest, że niektórzy prezenterzy Planety pracują teraz w Zet Gold? Przecież to są dwa, inne światy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo się cieszę, że zamiast Planety pojawiło się Zet Gold. Słuchałem tej stacji wczoraj chyba ze 3 godziny i oderwać się nie mogę. Rzeczywiście, w Aglomeracji Śląskiej sygnał zdarza się być słaby (nawet nie sprawdzałem jeszcze czy u mnie łapie, bo radia słucham głównie przez dekoder). Mam tylko nadzieję, że nie będzie za dużo reklam i zbyt dużej powtarzalności piosenek (co niestety zdarza się coraz częściej na Złotych Przebojach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio ZET Gold dobrze gra, szkoda, że nie mają w Częstochowie nadajnika ale tutaj przecież nic specjalnego nie ma oprócz RMF MAXXX, które zastąpiło kiedyś lokalną rozgłośnię i stacji katolickich typu Radio Fiat, Radio Jasna Góra... :) Aa i są jeszcze Złote Przeboje, gdzie pojawiają się też nowości, co jest niezrozumiałe. :)

 

Edit: MAXXX nawet zrobił stronę "na MAXXXie jest życie". :lol:

http://www.rmfmaxxx.pl/jest-zycie-na-maxxxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Spór prędzej czy później ucichnie. Słuchacze po prostu przestaną słuchać radia albo przerzucą się właśnie na RMF MAXXX. Z tego co wiem to np. warszawska Planeta grała każdy singiel Rihanny więc nie rozumiem o co niektórym chodzi. :P

 

To mało wiesz. Bo grała też Jakwoba, Redlight, Sub Focus, Major Lazer czy Peter Kalkbrennera, a z innej "mańki" Dwa Zera, Tego Typa Mesa, Tabasko, Fisza, Tedego czy Dioxa. Poszukaj tego w RMF Maxx, powodzenia ;-).

 

Stream Planety od momentu wyłączenia FM bije rekordy popularności, a fanpage'i Zetki rekordy hejtu. Do tego jeszcze afera z Weissem, który nie boi się powiedzieć co myśli. Chyba w eurozecie że nie mają dobrych humorów ;). Format "złote przeboje" w Warszawie gdzie jest ZP, Plus, VOX, Nostalgia i Kolor, którego 80% oferty to "goldy" to totalny idiotyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że Planety się różniły to tylko i wyłącznie wina Eurozetu. "Dobre" Planety (WAW, KRK, Poznań itd) nie grały Eneja, Pectusa, Ewy Farnej czy Eweliny Lisowskiej. A w Maxxxie to codzienność. Dlatego ich nie słucham i nie będe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...