Skocz do zawartości

Zet Gold (dawna Planeta FM, Plus Toruń oraz Traffic FM)


Qrzysztof
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W TV to dopiero brakuje staroci.

 

Chyba nie oglądasz Stars TV :D Najwięcej dawnych przebojów można spotkać w małych lokalnych bądź regionalnych rozgłośniach. Jako dobry przykład podam Radio 7 z Mławy bądź Radio Fest na Śląsku. Radio Plus ostatnio przeszło metamorfozę i z "łagodnych przebojów" stało się bardziej dynamiczne. Szkoda jednak, że utwory są często przeplatane z disco-polo, ponieważ ten gatunek mi zupełnie nie podchodzi.

 

Jest jeszcze sieć Twojego Radia (obecna nazwa Radio AM), jednak ich sieć nadajników jest bardzo ograniczona, a część już dawno została wyłączona. W Krakowie można ich słuchać na 1602kHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale to nie są stacje łatwo ani średnio dostępne. VH1 C jest w malutkich kablóweczkach, a Ocko Gold nie będzie dostępne dla wielu tysięcy Polaków. Znacznie więcej jest nowości, nawet Stars puszcza ich trochę więcej, więc nie mówcie, że tak mało tych nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej dawnych przebojów można spotkać w małych lokalnych bądź regionalnych rozgłośniach.

Od razu nasuwa mi się Radio Centrum :]

 

Jeśli Zet Gold będzie grać podobnie do Radio Zet, czy RFM FM to im podziękuję. Oglądajcie lokalne rozgłośnie, a zobaczycie niewyobrażalną różnicę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sentence - Tak... U mnie jest lokalne Radio Jura, które gra dokładnie to samo co RMF FM a dziennikarze są ci sami co w RMF Maxxx Częstochowa. :)

@Jay Liam - Współczuję ci chociaż ja w sumie gdybym miał Planetę to i tak częściej bym słuchał Radia Zet czy RMF FM. ;) Może wkrótce będzie jakiś nadajnik Maxxxa albo Eski w Bielsku-Białym bo Czwórka to jest taka anty-komercyjna, że... Nie moja planeta. :lol:

Już wolę Trójkę lub Jedynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na iPodzie odkryłem, że w mojej okolicy w ogóle nie odbiera ESKA, za to odkryłem Maxxx, aczkolwiek naprawdę tragicznej jakości, może w innych częściach miasta odbiór jest lepszy... A co do Czwórki, to fakt, stacja bardzo antykomercyjna, choć łączy prawie wszystkie moje ulubione gatunki i miło mi się jej słucha przez internet lub satkę. Aczkolwiek kiedyś trafiłem na Gossip, który przez niektórych jest uważany za komercję (z czym ja się nie zgadzam, bo oprócz "Move in the Right Direction" nie mają tego typu piosenek). No cóż - czekam na DAB+, może wtedy poprawią zasięg niektórych stacji radiowych jak Czwórka czy Eska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakby co już powolutku rusza strona internetowa radia Zet Gold która rusza już od 1 lipca tego roku - zobaczyć możecie ją na stronie: www.zetgold.pl

Na tej stronie dostępna jest między innymi hasło, logo i ramówka stacji z której to dowiadujemy się że pan Przemek Sasowski (znany z anteny Radia Plus) poprowadzi program "Moje Przeboje" na antenie złotej stacji Zet'ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że wkońcu gdzieś powstanie taki projekt. Natura nie znosi próżni.

 

Najbardziej bym się spodziewał, że piraci z poszczególnych miast będą starali się choć trochę kultywować tradycje. W Krakowie okazjonalnie działa Radiostacja, która nadaje muzykę typową dla dawnej Radiostacji, z której to pozostałych częstotliwości powstała Planeta Warszawa/Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się nie da już wejść... :D No cóż, myślałem, że może stanie się jakiś cud i Planeta FM zostanie ale jednak witamy w poniedziałek Zet Gold. Jak myślicie, są jakieś szanse aby Planeta wróciła kiedyś do eteru?

Da się - spróbuj tylko przed adresem dodać nazwę i miasta i kropkę - inaczej pisząc spróbuj pod adresem: http://krakow.zetgold.pl

Tak przy okazji patrzyłem na ramówkę i zalatuje mi ona starym, dobrym Radiem Plus sprzed 8 kwietnia tylko w okresie wakacyjnym. Hasło stacji też znajome - Radio Zet kiedyś miało podobne - różnicą są tylko pierwsze słowa a mianowicie zawsze zamiast tylko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tak naprawdę to nie wiemy jak to będzie. Na stronie eurozet nie znalazłem żadnego info o zmianie, na Planeta FM także konkretów o zamknięciu radia i zmianie Radio Zet Gold. Jedynie na FB pojawiają się wpisy o zamknięciu Planety.

 

Musimy poczekać do poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...