Skocz do zawartości

VIVA HU i VIVA UK


Zxcvbnm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Zauważyłem, że VIVA Hungary zmieniła oprawę i odróżnia się teraz od polskiej i niemieckiej Vivy znacznie. Program zawsze się bardzo różnił, teraz stworzono własną oprawę, która wygląda pokrótce tak:

 

Belka z tytułem i wykonawcą (najpierw jest duży trójkąt na środku ekranu, który zmienia się w 4 prostokąty)

b10c55c32f1f9.png

 

ładna prowadząca :):

f54e25440d6bb.png

VIVA Hot (odpowiednik VIVA Poleca u nas).

d4d5c3be04cf2.png

zapowiedź programu

315c9b5ebda54.png

 

Ogólnie wszystko jest skoncentrowane wokół logo VIVY, które zmienia się w 4 prostokąty.

Oprawa dość fajna, widać powiew świeżości. Tej u nas i w Niemczech obecnej nigdy nie trawiłem, szczególnie lusterkowego logo (w Węgrzech jest ono obecnie szare przezroczyste).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA Hungary z tego co ja wiem nadawana jest z prosto z Węgier na uplink do Holandii po światełku. Nie nadają jej z Holandii ale na licencji holenderskiej (świadczy o tym brak oznaczeń wiekowych które były wymagane na licencji węgierskiej!) tak jak naszą. Stąd ta inna grafika zmodyfikowana. Zawsze tak było że mieli trochę podrasowaną grafikę. Na naszą grafikę zawsze miała wpływ VIVA niemiecka :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z brytyjskich stacji muzycznych wartych uwagi w miarę dobrej jakości obrazu i dźwięku na wiązce europejskiej pozostała właśnie jeszcze Viva UK. Dodam, że stację odbieram z zeza jako główny satelita Hotbird 13E jakość sygnału 71% antena 80cm, także jest ok. Właśnie leci ''The Official Top 50 Singles of 2016'' To jedyny kanał dla osób, które lubią oglądać brytyjskie stacje muzyczne, który można odebrać w Polsce. Pomijam oczywiście Capital TV, bo jakość obrazu nie do przyjęcia totalna pikseloza wstyd jak na kanał z UK! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Z tego co rozumiem z tego tekstu, to węgierska VIVA zostanie zastąpiona u operatorów przez międzynarodową wersję MTV HITS. Także będą mieliby chyba gorzej niż my, bo w Polsce poza zmianą marki, to coś z tej lokalności zostanie. W dodatku coś z MTV mają tam zrobić (więcej muzyki?) oraz Comedy Central Extra zostanie zastąpiony przez Comedy Central Family.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że znana jest już tego dokładna data, czyli 3 października. Kto wie, czy w Polsce to nie będzie czasem ten sam dzień? To wtorek. 17 lipca 2012 to też był wtorek. :D

Dla formalności podaję źródło do tej informacji: https://zoom.hu/2017/07/26/megszunik-a-viva-tv-visszater-az-mtv

Swoja drogą, kiedy była akcja podmiankowa na Vivie Węgry? Chciałbym się zapytać, czy nie równolegle z Polską. Swoją drogą, ciekawi mnie, w jakim stanie muzyczno-programowym jest Viva Węgry, na półtora miesiąca przed upadkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko muzyczne, jest jeszcze ok. 4 godzin programów rozrywkowych, w tym autorskich. Natomiast pod względem pasm muzycznych (ich mnogości i różnorodności) to jest brutalny nokaut.

VIVA HU w ogóle jest mocno lokalna i dziwi mnie, że zostanie zastąpiona wersją międzynarodową. Przypomnę na marginesie, że na Węgrzech obecnie działa MTV Europe po wycofaniu lokalnej wersji MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W sumie to Węgry też mogły dostać MTV Music, gdyż jakby nie patrzeć to byłoby w ich przypadku przedłużenie życia tamtejszej Vivy. Dodam tutaj że podobnie jak polska Viva ta węgierska zakończy żywot przed szóstą rano.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Źle strzelasz. To pełnoprawny kanał, bo MTV HITS jest dostępny na Węgrzech od lat.

 

@JohnnyBravo97 Tam gdzie był i jest od zawsze. MTV HITS nie zastąpił VIVY w przekazie. Lecz zapewne w oferowaniu go operatorom. A to co było na VIVIE, to przeszło do MTV, który ma więcej muzyki w ciągu dnia. O czym już napisałem w innym, bardziej adekwatnym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...