Skocz do zawartości

Polsat Sport Weekend


M@rcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Be89 on tak Polskie Media Solorza kupiła inna spółka Solorza Cyfrowy Polsat. Solorz ma firmy,ich majątek nie jest osobistym majątkiem Pana Solorza i on nie może tymi pieniędzmi swobodnie dysponować. Trochę wiedzy ekonomicznej się przyda. Konkretnie to ma kredyt do spłacenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierają się za kolejną stację sportową, co uważam za dobrą decyzję, ale pewnie będzie tak jak Polsat Sport News w SD. Trochę szkoda, tym bardziej, że jak nazwa sugeruje będzie to kanał weekendowy, uruchamiany albo na weekend, albo podczas nałożenia się na siebie wydarzeń sportowych w jednym czasie, co nie zabierałoby zbytnio pojemności na tp. Pytanie tylko jak bardzo ucierpi na tym newsowo-sportowy kanał od Polsatu, tj. o ile zmniejszy się liczba transmisji live. Chyba, że szykuje się jakieś podkupienie praw od kogoś, może coś z nc+.

Swoją drogą ciekawe jak bardzo Polsatowi szkoda utraty ligi mistrzów w kanale otwartym, po sukcesie BVB, a tym samym w pewnym sensie TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje że tą siatkówke zmieszczą w jednym kanale i nie będą pokazywali jej za duzo. No i niech nie zwiększają liczby transimsji z tej orlen ligi. starczy tyle ile jest a i tak stanowczo za dużo. Jedynie z siatkówki warto LŚ ogladać bo ciekawa jest ;) No i cały sezon reprezetacyjny fajnie się ogląda. ALe liga dłuuuuga i nudna :P

Niech wreszcie zainwestuja w jakąś piłkę nożną. Moze Copa Libertadores, Brasileiro czy coś takiego. Bo te topowe ligi niech zostaną na C+ bo pokazują je w sposób kapitalny no i komentatorzy klasa ( o ile oczywisće dziady z nSport nie będą ich "komentować"... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie można te zapominać, że kiedyś nc+ tez się prawa kończą. Wiem, że to dopiero za rok /dwa, ale Polsat myślę że powalczy o te prawa.

Jak na razie to zanosi się na to, że Polsat straci kolejne prawa i to dosyć atrakcyjne prawa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieje że tą siatkówke zmieszczą w jednym kanale i nie będą pokazywali jej za duzo. No i niech nie zwiększają liczby transimsji z tej orlen ligi. starczy tyle ile jest a i tak stanowczo za dużo. Jedynie z siatkówki warto LŚ ogladać bo ciekawa jest ;) No i cały sezon reprezetacyjny fajnie się ogląda. ALe liga dłuuuuga i nudna :P

Niech wreszcie zainwestuja w jakąś piłkę nożną. Moze Copa Libertadores, Brasileiro czy coś takiego. Bo te topowe ligi niech zostaną na C+ bo pokazują je w sposób kapitalny no i komentatorzy klasa ( o ile oczywisće dziady z nSport nie będą ich "komentować"... )

Ale Borek i spółka to także świetna ekipa. Lepsza niż cześć od cyfry, a te dziady z nS to już w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony skończyła się Kubicomania, ale dzięki niemu przybyło nowych fanów tego sportu ogółem. Nie mam danych dot. oglądalności, ale nie powinno być najgorzej w szczególności w niedziele, gdzie czasem sobie rodzinie do obiadu można siasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tragicznie z oglądalnością.

http://cyrkf1.wordpress.com/2013/05/27/ ... e-miliona/

Ale nawet jeśli wiernych fanów F1 jest ze 100 tys. to i tak zostanie w CP. To 100 tys. potencjalnych abonentów płacących po 50 i więcej zł. I nie wiem skąd autor wziął informację że tylko nc+ będzie stać na F1. Przecież teraz nc+ jest biedna jak mysz kościelna :D Nie dość że wykosztowali się na piłki kopane i 500 premier, to jeszcze musieli dać abonentom pakiety za 50-60 zł zamiast za 150-160 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie może wszystkiego stracić, musi mieć ofertę dla kibica sportu,zresztą nie po to tworzą kolejny kanał. Po prostu zrezygnują z transmisji w Polsacie i wtedy wzrośnie oglądalność w kanale kodowanym,a wyniki jakie może wtedy osiągnąć będą bardzo dobre dla kanału typu premium. Canal+ nie ma worka bez dna,co pokazuje przykład rozgrywek WTA,które były do wzięcia,a wiadomo,że szef sportu NC+ jest fanem tenisa i na pewno z chęcią przywitałby te rozgrywki, jednak mają inne priorytety ( piłka nożna) i muszą się tego trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tragicznie z oglądalnością.

http://cyrkf1.wordpress.com/2013/05/27/ ... e-miliona/

Ale nawet jeśli wiernych fanów F1 jest ze 100 tys. to i tak zostanie w CP. To 100 tys. potencjalnych abonentów płacących po 50 i więcej zł. I nie wiem skąd autor wziął informację że tylko nc+ będzie stać na F1. Przecież teraz nc+ jest biedna jak mysz kościelna :D Nie dość że wykosztowali się na piłki kopane i 500 premier, to jeszcze musieli dać abonentom pakiety za 50-60 zł zamiast za 150-160 :)

Wydaje Ci się, że jest jak biedna mysz... Pomyśl w Polsacie 3/4 ludzi ma pakiety za 50-60, a 1/4 za 80. W nc+ połowa ma pakiety za 60-70, a druga połowa za 100-170, więc wiesz. Więc wydaje mi się, że nc+ faktycznie powalczy o F1. Smokowski pewnie będzie chciał tenisa, bo przecież to fan tego sportu, nie zdziwiłbym się gdyby chciał ATP kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
O jakie Ci chodzi? Czyżby F1?

 

chodzi o F1, mają prawa do końca 2013 i potem nie wiadomo jak to będzie.

Chodziło mi o Wimbledon. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To powiem Ci tyle, że TVP negocjowała zakup praw do Wimbledonu. Nawet Wimbledon został uwzględniony w planie programowym TVP Sport na przyszły rok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Polsat straci Wimbledon to wówczas mecze Polaków będą na otwartych antenach TVP. Rok temu mimo, że Agnieszka Radwańska doszła do finału PSN pokazywał w czasie finału powtórkę meczu deblistów. Mam też nadzieję, że Sport 1 z 19.2E odzyska Wimbledon, albo, że chociaż ESP zgarnie cały Wielki Szlem w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...