Skocz do zawartości

Polsat Sport Weekend


M@rcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Było takie symboliczne pożegnanie, ale po prostu wtedy sami nie wiedzieli czy będzie dalej F1 czy też nie. W dodatku Zientarski dodał "Mam nadzieję, że spotkamy się w komplecie na wiosnę". Co do Ekstraklasy to w sumie nawet lepiej, że zniknie z Polsatu. Szkoda miejsca na tę pseudo ligę z marnymi kopaczami, a to miejsce może wypełni coś bardziej wartego oglądania. Mam nadzieję przede wszystkim, że teraz tym bardziej Polsat będzie chciał przedłużyć prawa do F1. Ale ten wątek chyba niezbyt pasuje do tej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to najlepsze miejsce na pisanie o rozgrywkach T-Mobile Ekstraklasy na antenach Polsatu, ale skoro już poruszyłeś ten wątek to zaryzykuje.

 

Wcale mnie ta decyzja nie zdziwiła. Ten kto oglądał ostatni mecz Korony z Zagłębiem słyszał zapewne nastawienie samych komentatorów. Tam nie było żadnego bajerowania z ich strony tylko realna ocena gry piłkarzy. Gdyby można było używać na wizji inwektywów jeden z drugim powiedzieliby: >>>Mecz był do d... :censored: Poziom ch... :censored: , my chociaż dostajemy kasę za oglądanie tego g... :censored: , ale gawiedź przed telewizorami robi to z własnej woli - [beep]zy... <<<

 

Ja tak mniej więcej odebrałem ich komentarz. Ja wiem, że komentatorzy T-ME w Polsacie nastawili się (albo ktoś ich nastawił) na głoszenie prawdy jednakże ostatnie transmisje z ich udziałem to obrzydzanie nam, telewidzom tych rozgrywek. W sumie to sam nie wiem czy mam do nich pretensję czy wręcz przeciwnie. Oglądam te mecze naszej Ekstraklasy i jest to najczęściej męczarnia. Dla oczów, dla duszy, dla samopoczucia, dla telewizora...

 

Komentatorzy Polsatu od pewnego czasu maltretują, torturują, okaleczają, zabijają, mordują ten produkt o nazwie T-Mobile Ekstraklasa, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że racja stoi po ich stronie.

 

Ekstraklasę będą oglądać WSZYSCY bo każdy kibic w Polsce kibicuje jakiemuś klubowi ze swojego regionu. Poziom ligi może być gorszy niż w Pakistanie, ale ta liga jest NASZA i wbrew pozorom widać progres - na razie jeżeli chodzi o nowe stadiony (największa oddana ilość nowoczesnych stadionów w ostatnich latach w Europie) oraz o kwestię marketingową - potężny sponsor (T-Mobile) oraz transmisje telewizyjne do kilkudziesięciu (!) krajów na całym świecie.

 

Ta zagrywka Polsatu jest nędzna i przykra. Gdy transmitowali rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy, to zachwycali się nawet Podbeskidziem czy Bełchatowem :!: , ale gdy licencja im wygasa, to robią wszystko aby obrzydzić tę ligę bo transmituje ją na wyłączność ich największy rywal. Żałosna hipokryzja ze strony Zygmunta S. i jego współpracowników :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasę będą oglądać WSZYSCY bo każdy kibic w Polsce kibicuje jakiemuś klubowi ze swojego regionu. Poziom ligi może być gorszy niż w Pakistanie, ale ta liga jest NASZA i wbrew pozorom widać progres - na razie jeżeli chodzi o nowe stadiony (największa oddana ilość nowoczesnych stadionów w ostatnich latach w Europie) oraz o kwestię marketingową - potężny sponsor (T-Mobile) oraz transmisje telewizyjne do kilkudziesięciu (!) krajów na całym świecie.

 

Ta zagrywka Polsatu jest nędzna i przykra. Gdy transmitowali rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy, to zachwycali się nawet Podbeskidziem czy Bełchatowem :!: , ale gdy licencja im wygasa, to robią wszystko aby obrzydzić tę ligę bo transmituje ją na wyłączność ich największy rywal. Żałosna hipokryzja ze strony Zygmunta S. i jego współpracowników :/

 

Masz rację. Zgadzam się z tym co napisałeś... poza jednym. Stadiony powstają, marketing powędrował w górę, ale na poziom sportowy się to od lat nijak nie przekłada. Dzisiaj oglądałem w Polsacie Sport Extra mecz Górnika z Koroną i to był znowu dramat.

 

Tu nie chodzi o nudną grę, bo w Ekstraklasie zdarzają się różne mecze, porywające spektakle także. Jednakże wszystkie te mecze mają jeden wspólny mianownik, który je łączy. Tym mianownikiem jest >>>bardzo słaba jakość<<<

 

Cóż z tego, że te mecze transmituje kilkadziesiąt stacji, cóż z tego, że realizacja meczów stoi na wysokim poziomie, cóż z tego, że stadiony są piękne skoro odbiór tych meczów jest fatalny. Dla wielu kibiców to inna dyscyplina sportu.

 

W polskiej lidze kuleje niemal wszystko. Mamy słabych piłkarzy i jeszcze słabszych trenerów. Weźmy np. dzisiejszy mecz i rozłóżmy go na czynniki pierwsze:

- szpital w Zabrzu (bo trener zapewne spaprał okres przygotowawczy - zgadłem?).

- hiszpański nołnejm trenerski w Koronie? Bo polscy trenerzy są słabi więc szukamy kogokolwiek byleby miał fajny paszport.

- piłkarze Korony i Górnika mają problemy już nawet nie z graniem, ale z... poruszaniem się po boisku. Zero gibkości, zero jakiegokolwiek balansu ciałem - ci ludzie mieli w szkołach lekcje W-F? Same drewna. Sztywne nogi. Brak czucia piłki - tak jakby zamiast butów mieli jakieś cegły.

- a skoro piłkarze nie potrafią biegać, nie potrafią też grać. Multum niedokładnych podań, notoryczne kopanie po autach (specjalne i niespecjalne), bazowanie na fuksie - "kopnę przed siebie, może się od kogoś odbije i może coś z tego wyjdzie?"

- transfery. Jakim nabytkiem chełpili się ostatnio Kielczanie? Gościem z Kazachstanu...

 

W sumie to czego ja po tych meczach właściwie oczekuję?

 

Chwalimy wszystkich poza piłkarzami. Ja z mojej strony chciałbym pochwalić realizatorów. Ten pomysł ze statystykami i ciekawostkami przed meczem świetny. Choć to akurat nie jest zasługa Polsatu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...