Skocz do zawartości

Polsat Romans


M@rcin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Zarówno "Pierwsza miłość" jak i "Samo życie" z zamiaru miały być typowymi telenowelami z określona liczba odcinków. Podobnie jak to było z "Adamem i Ewą". Wszystkie te trzy produkcje były stworzone i zapoczątkowane przez Pawła Nowickiego, twórcę telenowel w Kolumbii. Jednakże ich wysoka oglądalność sprawiła, że Polsat postanowił zrobić z nich niekończące się seriale obyczajowe. Wtedy też Pan Nowicki postanowił odejść najpierw z "Samego życia" w późniejszym okresie także z "Pierwszej miłości".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę

Pierwsza Miłość

Samo życie

Linia życia

Przyjaciółki

Szpilki na Giewoncie

Zbuntowany Anioł

Adam i Ewa

Pensjonat pod różą

Zostać Miss

Tylko miłość

Telenowele latynoskie z TV4

Ja do tej listy jeszcze dorzucę takie produkcje jak:

- Telenowele latynoskie z bazy Polsatu (m.in Luz Marię, Jesteś moim życiem, Alvaro, Z głową w chmurach, Fiorellę, Posłańca Szczęścia itd.)

- Kochaj mnie, kochaj - chodzi mi tutaj o ten serial z panią Anną Powierzą w roli głównej

- Hotel 52

- Będziesz Moja

- Na kocią łapę

- Czułość i kłamstwa

- Życie jak poker

- Tango z Aniołem

- Trędowata

- Psie serce

- Klinka samotnych serc

- Izabela

Ewentualnie jeszcze jak zrobią to w oparciu o Zone Romanticę to do oferty można jeszcze dorzucić telenowele z jej oferty. Mam że nie przemycą do kanału docu-soap'ów z których to tylko "Pamiętniki z Wakacji" pasują do stacji. Nie obraziłbym się gdyby Polsat dogadał się z Romance.tv i korzystał też z ich zbiorów programowych ponieważ wtedy dostaliby swoją twarz w postaci pani Aleksandry Woźniak (czyli pamiętnej Kasi z 13 Posterunku) która obecnie w Romance TV zapowiada pozycje programowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny śmieciowy kanał powtórkowy. To będzie mix Polsatu, Polsat Cafe, TV4 . Na stare seriale latynnwskie typu Zbuntwany anioł nie ma co iczyć,pewnie już dawno wygasła licencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...