Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i michal w piatek 1 wrzesnia bedziesz mial odpowiedz co cyfra+ planuje w najblizszym czasie- na jednym z portali bedzie trasmisja z ich konferencji - na jakim podpowiem tak- udziela sie tam kolega kwiatek na forum i jeszcze paru kolegow , ktorzy rowniez sa na forum satkuriera.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i michal w piatek 1 wrzesnia bedziesz mial odpowiedz co cyfra+ planuje w najblizszym czasie- na jednym z portali bedzie trasmisja z ich konferencji - na jakim podpowiem tak- udziela sie tam kolega kwiatek na forum i jeszcze paru kolegow , ktorzy rowniez sa na forum satkuriera.pozdrawiam

Nie wiem czy odpowiedz bedzie.Bo jak przywala tekst:na wiosne przyszlego roku-to bedzie jak z ITI,czyli zapewne najwczesniej z koncem czerwca.Poza tym troche tez za pozno,z tego wzgledu ze wlasnie od 1 wrzesnia przejsciowo nie mam co ogladac i nie mam dostepu do TVN-u co na jakis czas by wystarczylo.Szczerze mowiac wkurze sie,jak zapowiedza zmiany jeszcze na ten rok.Wiesz dlaczego?Bo potraktowaliby mnie wtedy jako abonenta jak krolika doswiadczalnego,ile jeszcze moge zniesc...A sprawa wyglada tak,ze gdyby nie te rezygnacje(sporo,sporo) z moja wlacznie,to oni nie drgneliby z miejsca przez kolejnych kilka lat.No i przede wszystkim samo wejscie ITI,ktory narobil takiego poplochu,ze wizerunek Cyfry jest wrecz zalosny(grozby wobec dystrybutorow decydujacech sie wspolpracowac z ITI).Tak to sie w biznesie nie funkcjonuje juz od lat...Mimo iz nie wykluczam powrotu,nawet jeszcze w tym roku-Cyfra jest dla mnie dnem jeszcze wiekszym niz przed moja rezygnacja.Zeszmacila sie na maxa...

P.S.Jesliby w ITI bylo HBO nawet w zwyklej jakosci-o powrocie nie ma mowy.

P.S.2 Nie wiem o co chodzi koledze Piotrowi.Jesli o moj poprzedni post,to na pewno nie chodzi o wspomniane przez niego forum,tylko troche madrzejsze i bardziej tematyczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Piotr już cię dawno zabanował na m2.pl bo się za bardzo rzucałeś a jego post w ogóle nie wiąże się z twoim :lol: Ale jak się ma kłopoty z czytaniem to powoduje to różne konsekwencje :P Szczególnie gdy się komuś wydaje, że świat kręci się wokół niego, a zwłaszcza wokół tego że zrezygnował z Cyfry+ o czym mówi się już w każdym niemal temacie na tym forum........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w ogole o co Ci chodzi,szukasz zaczepki?W tym temacie nikt o nicku gosc sie nie wypowiadal,wiec wygladalo jak by to mnie chodzilo....O rezygnacj dosc czesto wspominam,bo sa tu i przypadkowi ludzie,a nie tylko stali bywalcy,zreszta zazwyczaj pisze na temat,a tylko o tym wspominam..Co do wspomnianego forum-i tam funkcjonuje,tyle ze z innej przegladarki i pod innym nickiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widzicie mowilem ze jest koalicja z forum media2- burli marzy zeby byc modem na szczescie jeszcze nie jest - michal mowi co zawsze ( michal zawsze byl zwiazany z forum medialink wiec moj post dotyczy tylko jego wypowiedzi na tym forum- nie lacze go z forum media2)- ja lubie sobie z nim polemizowac lub wymienic poglady- ma swoje racje choc czesto przegina- a ja widze ze koledzy chca zawlascic to forum i pisac ze maja oni tylko racje- wrecz faworyzowac nie ktorych userow , ktorzy na forum medialink pokazali sie z jak najgorszej strony- a z lekka zmadrzeli dopiero po banie- nie mowiac juz o pisaniu bzdur . dlatego mam nadzieje ze admin wybierajac modow nie bedzie sie kierowal wplywami m2 tylko racjonalnie to poprowadzi.

 

co do tematu nowe dekodery sa spodziewane juz od pazdziernika-jakie jeszcze niemam informacji- ale pewnie chodzi o te philipsy znane nam z artukulow branzowych czy tez forum. pozdrawiam

ps: musialem zaznaczyc co i jak zeby nie bylo watpliwosci :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr dobrze wiesz ze mam na mysli glownie kwiatka- ktory najpierw dostal bana i po jakims czasie dopiero zaczal pisac w miare - nie bede przypominal eurosportow na cp oraz super nowego programu sportowego ktorego nikt nie znal nie mowiac juz o tym ze w google tez nic na ten temat nie bylo- jezeli uznajesz go za eksperta to gratuluje- ja do media2 nic niemam- ale fakt jest taki ze sie popieracie na wzajem wiec koalicja na modow jest!!.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mogliby wprowadzić Pioneera 1530. Chociaż Kenwood też nie jest najgoorszy.

 

Z tego co widzialem (bo teraz w sumie sa same thomsony TS4P) to pionieery 1530 byly na wynajem to pewnie za jakies czas tez beda na sprzedaz.

 

A co do kenwood-a to skad macie takie informacje??? Jakies oficjalne??

 

 

O rezygnacj dosc czesto wspominam,bo sa tu i przypadkowi ludzie,a nie tylko stali bywalcy

 

Czegos tu nie rozumiem to po prostu w formie powiedzial bym spamu naklaniasz innych do rezygnacji opierajac sie na tym ze sam zrezygnowales? Bo jaki jest inny cel pisania tego jak sam napisales "dosc czesto"??

 

Pozdro

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to niejest temat nato!

Co było na poprzednim Forum to przeszłość!

Juz go niema!

 

Piszcie na temat!

A takie wasze pogaduszki to na Privie sobie prowadzić!

 

Co do tematu... to powiem że Cyfra poprstu pozbywa się dekoderów podobnie jak CP!

I juzeli taki sprzęt ulegnie popsuciu to Cyrze nic do tego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie na własność w zależności od modelu Klient dostaję gwarancję na 12 lub 24 miesiące i w przypakdu awarii sprzęt wymieniamy od go ręki na drugi sprawny egzemplarz. Nie ma żadnego oczekiwania na naprawę ani wysyłania do serwisu.

 

Więc KwiateK masz rację ale dopiero po okresie gwarancji cyfra nie serwisuje mediasatów natomiast w przypadku Philipsów po okresie gwarancyjnym odpłatnie serwis wykonuje firma z Warszawy z która ma umowę C+.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trzeba wrócić do tematu :lol:

Ja miałam na własnność Philipsa 6010 i Fergusona 3018 . I jak przełączałam z Philispa na Fredka to obraz był dużo lepszy . Uzbierałam troche grosza i za 375 ,- zł kupiłam Fergusona 7318 UCI :D:D:D czyli mam dwa w jednym

Ale ja "poszukiwacz" znalazłam w necie artykuł o kablach SCART i mocno zastanawiam sie nad kupnem tego "cuda"

http://www.kinodomowe.idg.pl/artykuly/22682.html

Może ktoś używa tego kabelka i podzieli sie uwagami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kabelek na końcu testu: Bandridge Profigold PGV782 kosztuje marne... 129 zł :shock: Jak za kabel to ta cena to jakieś sado-maso :lol: Rozumiem, że połączenie jest ważne, ale najlepiej znaleźć złoty środek z kategorii cena/jakość 8)

 

Dodam tylko, że są też droższe konektory Euro - do 450 zł cenowo nawet - kto da tyle za kabelek? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanderer - może przybliżysz więcej szczegółów (danych) - obrazek całkiem, całkiem.

P.S.

Przede wszystkim witam Cię i dobrze, że jesteś z nami. Pozdrawiam.

Cześć.

Digi-TV nadaje swoje pakiety na ośmiu transponderach satelity Intelsat 1.0°W.

Z tego co wiem Rumuńska Digi_TV nadaje również na Węgrzech, Słowacji, Czechachi i Serbii. Jest kodowana w Nagravision 2. Do jej odbioru potrzebny jest odbiornik

Hyundai

 

hyundai.jpg

digitv.jpg

zad.jpg

 

albo

Humax Digibox

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

który przy podpisaniu umowy co najmniej na jeden rok jest nam użyczony wraz z anteną za darmo. Darmowy jest również montaż.

Na tej stronie można się zapoznać z pełną ofertą programową Digi-TV oczywiście różną w zależności od kraju nadawania.

http://www.lyngsat.com/packages/digi.html

 

Cenniki:

Słowacki Pakiet podstawowy 290 sk

Film+ Slovakia

Viasat Explorer

Viasat History

Eurosport

Cartoon Network

AXN

Spektrum

Jetix

Minimax

A+

Discovery Channel

Animal Planet

Discovery Civilisation

Discovery Science

Discovery Travel & Living

Hallmark

MTV

VH1

Reality TV

Romantica

Travel

Spice Platinum

Galaxie Sport

Music Box

Markíza

JOJ

Pro TV International

TA 3

Sport 1

Film Box

ÓČKO

Moooby TV

Nautik TV

 

Pakiet podstawowy + Extra pakiet (programy Węgierskie) 330 sk.

 

MTV 1

MTV 2

ATV

HÍR TV

Duna

Story

RTL KLUB

Film+

COOL

Viasat 3

 

HBO pack (HBO, HBO2) 240 sk

Program Premium (Cinemax) 180 sk

lub

Max Pack (HBO, HBO2, Cinemax) 310 sk

 

Czeski Pakiet podstawowy 260 čk

 

CT 1

CT 2

CT 24

CT 4 Sport

Animal Planet

Cartoon Network

CNN International

Discovery Channel

Discovery Civilisation

Discovery Science

Discovery Travel & Living

Eurosport

Film +

Film Box

Galaxie Sport

Hallmark

Jetix

Minimax / A+

MTV Europe

Music Box

National Geographic

Nova

Óčko

Prima

PRO TV International

Zone Reality

Zone Romantica

Spektrum

Spice Platinum

Sport 1

Travel

VH1

Viasat Explorer

Viasat History

 

9.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...