Skocz do zawartości
  1. Sprawy serwisów i forum

    1. Forum SAT Kurier

      Sprawy związane z funkcjonowaniem forum SAT Kurier, prośby do administracji/moderatorów, problemy z działaniem forum

      10.3 tys.
      odpowiedzi
    2. Serwisy grupy medialnej SAT Kurier

      Dyskusja związana z funkcjonowaniem serwisów: satkurier.pl, digi-tv.pl oraz sklepu hollex.pl

      2.7 tys.
      odpowiedzi
    3. Magazyn SAT Kurier i wystawa SAT Krak

      Tematy związane z Magazynem Telewizji Cyfrowej SAT Kurier oraz wystawą SAT Krak

      2.2 tys.
      odpowiedzi
  2. Początkujący

    1. SAT Kurier FAQ

      Zbiór przewodników poświęconych podstawowym zagadnieniom z zakresu TV satelitarnej. Nie ma możliwości zakładania nowych wątków w tym dziale

      36
      odpowiedzi
    2. Dobór sprzętu

      Pomoc w wyborze niezbędnego sprzętu SAT przy tworzeniu nowych, lub rozbudowie istniejących instalacji

      18.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Problemy

      Problemy występujące podczas instalacji, oraz korzystania z zestawu TV Sat

      18.8 tys.
      odpowiedzi
  3. TV w Polsce

    1. Platforma CANAL+

      Pytania i problemy związane z ofertą platformy CANAL+

      317.6 tys.
      odpowiedzi
    2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)

      Pytania i problemy związane z ofertą platformy Polsat Box (wcześniej pod nazwą Cyfrowy Polsat).

      194.2 tys.
      odpowiedzi
    3. Telewizja na Kartę/n na kartę/Smart HD+

      Dyskusja na temat projektów telewizji pre-paid tworzonych przez spółkę nc+ i podmioty jej podległe

      31.9 tys.
      odpowiedzi
    4. Orange TV

      Dyskusja na temat usługi telewizji w Orange (przekaz satelitarny oraz IPTV)

      12.3 tys.
      odpowiedzi
    5. TVP

      O telewizji publicznej w Polsce. Bieżące wydarzenia i plany nadawcy

      81.1 tys.
      odpowiedzi
    6. Polskie kanały FTA/CI

      Dyskusja poświęcona polskim i polskojęzycznym kanałom FTA i kodowanym, a także zapowiedziom i nowościom

      275.5 tys.
      odpowiedzi
  4. TV naziemna w Polsce i Europie

    1. 19.1 tys.
      odpowiedzi
    2. DVB-T/DVB-T2: dyskusja ogólna

      Dyskusja ogólna na temat naziemnej telewizji cyfrowej - oferta, przyszłość, standardy, problemy

      21.3 tys.
      odpowiedzi
    3. DVB-T2: sprzęt, tunery, karty

      Kwestie sprzętowe związane z DVB-T2, odbiorniki, karty DVB-T2 dla PC
      UWAGA! Nie piszemy tu o TV z wbudowanymi DVB-T2!

      4.6 tys.
      odpowiedzi
    4. Anteny, wzmacniacze, pozostały osprzęt

      Anteny telewizji naziemnej, kable, wzmacniacze, rozdzielacze, pozostały osprzęt

      5.1 tys.
      odpowiedzi
  5. Sieci kablowe, IPTV, streaming i VOD

    1. Sieci kablowe i IPTV: dyskusja ogólna

      Odbiór kanałów TV poprzez sieci kablowe oraz dostawów IPTV - pytania, problemy, dyskusje

      112.7 tys.
      odpowiedzi
    2. Sieci kablowe i IPTV: pytania techniczne

      Dyskusja związana z kwestiami technicznymi odbioru kanałów w sieciach kablowych i IPTV. Tunery, kable, rozdzielacze, gniazda, routery, pozostały osprzęt, problemy w odbiorze spowodowane złym wykonaniem instalacji

      3.4 tys.
      odpowiedzi
    3. Streaming i usługi VOD

      Legalne oferty streamingu oraz dostępu do wydarzeń sportowych, filmów i seriali na żądanie. Usługi typu Netflix, Amazon Prime Video, itp.

      106.7 tys.
      odpowiedzi
  6. Rozmaitości DVB: Świat, Wspomnienia & Radio

    1. Zagraniczne kanały FTA/CI

      Dyskusja poświęcona zagranicznym kanałom FTA i kodowanym, a także zapowiedziom i nowościom

      21.2 tys.
      odpowiedzi
    2. Zagraniczne platformy cyfrowe

      Dyskusje poświęcone ofercie i możliwości legalnej subskrypcji zagranicznych platform cyfrowych w Polsce

      5.2 tys.
      odpowiedzi
    3. Wspomnień czar

      Miejsce na wasze wspomnienia związane z dostępem do TV Satelitarnej

      30 tys.
      odpowiedzi
    4. Kanały erotyczne

      Legalny dostęp do oferty erotycznej z satelity - pytania, problemy

      1.6 tys.
      odpowiedzi
    5. Radio

      Stacje radiowe dostępne w Polsce, jak i zagranicą. Odbiór, oferta, jakość przekazu

      13.5 tys.
      odpowiedzi
  7. Kącik DX-era

    1. Kącik DX-era: Dział ogólny

      Dyskusje nie mieszczące się w ramach działu Kącik DX-era: Satelitarne niebo, m.in.: dotyczące wielu satelitów jednocześnie, w tym przerwy w kodowaniu

      6.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Kącik DX-era: Satelitarne niebo

      Wykaz poszczególnych pozycji satelitarnych wraz z informacjami o stacjonujących na nich obiektach

      10.3 tys.
      odpowiedzi
    3. Wykazy

      Wykazy tworzone przez użytkowników forum. Za aktualizacje odpowiada specjalna grupa spośród użytkowników. Aktualność poszczególnych wykazów może nie zawsze być dobra, w przypadku wątpliwości proszę kontaktować się z autorami wykazów

      179
      odpowiedzi
  8. Podzespoły satelitarnych instalacji antenowych

    1. Anteny satelitarne, konwertery, obrotnice, kable

      Czyli wszystko to, co znajduje się na zewnątrz i dostęp jest często utrudniony

      4.7 tys.
      odpowiedzi
    2. Inne akcesoria

      Pozycjonery, przełączniki, moduły CI, gniazda, złączki - wszystko oprócz odbiorników cyfrowych

      1.2 tys.
      odpowiedzi
  9. Odbiorniki cyfrowe i TV

    1. Ferguson Ariva

      Dyskusja poświęcona odbiornikom Ferguson z serii Ariva (100, 100E, 102E, 102mini, 120 Combo, 150 Combo, 152 Combo, 200, 200 Combo, 202E, 210 Combo, 220 Combo, 250 Combo, 252 Combo, 52E, HDcombo, TT HD PVR, @Link). Dyskusja o starszych modelach w osobnych działach w środku

      22.8 tys.
      odpowiedzi
    2. AX, Opticum, Globo, Optibox, Orton

      Dyskusje na temat odbiorników cyfrowych od AX Technology, sprzedawanych pod markami AX, Opticum, Optibox oraz im podobnym

      10.7 tys.
      odpowiedzi
    3. Odbiorniki Linux E2

      Tematy poświęcone odbiornikom opartym o system operacyjny Linux - AB IPBox (Relook), Dreambox, AzBox, dBox2, Kathrein, Triple Dragon, Vu+ Solo/Duo, QBox, Coolstream, ItGate i wielu innych

      6.1 tys.
      odpowiedzi
    4. Inne odbiorniki

      Miejsce na tematy dla pozostałych sprzętów. Bardziej znaczące marki na Polskim rynku posiadają własne podkategorie

      9.5 tys.
      odpowiedzi
    5. Telewizory LCD/LED/OLED/Plazma z tunerami

      Telewizory i monitory posiadające wbudowane tunery DVB-S/S2, DVB-T/T2 i DVB-C. Pozwalające na korzystanie z telewizji cyfrowej bez dodatkowych urządzeń.

      6.9 tys.
      odpowiedzi
    6. Karty DVB-PC

      Karty DVB-PC - odbiorniki cyfrowe dla komputerów. M.in.: popularne SkyStar, oraz Twinhan, TechnoTrend i X3M

      4.7 tys.
      odpowiedzi
  10. Nowe technologie

    1. Komputery, software, gry, Internet, programowanie

      Dyskusja dotycząca komputerów PC/laptopów, oprogramowania/aplikacji, gier, stron WWW/Internetu oraz tematów związanych z programowaniem

      7.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Telefony, smartfony, tablety, akcesoria, technologie mobilne

      Dyskusje poświęcone telefonom, smartfonom, tabletom i ogólnie technologii mobilnej. Oprogramowanie urządzeń, aktualizacja - Android, Windows Phone i inne. Operatorzy telefonii komórkowej i Internetu mobilnego

      5.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Nowe trendy w technologii

      Forum specjalne poświęcone nowym trendom w rozwoju technik przekazu treści multimedialnych - Ultra HD/4K, 3D, HbbTV, DVB-H, Internet via Sat

      2.5 tys.
      odpowiedzi
  11. W mediach & czas wolny

    1. Sport

      Dział będący miejscem dyskusji na tematy sportowe, a także zabawy w typowaniach

      113.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Kino oraz filmy, seriale i animacja

      Dyskusje poświęcone filmom i serialom

      25.3 tys.
      odpowiedzi
    3. Programy, show i teleturnieje

      Dyskusje poświęcone programom, magazynom, teleturniejom i różnym show

      4.2 tys.
      odpowiedzi
    4. Muzyka

      Muzyka - nowości, ciekawostki, czego słuchamy

      17.4 tys.
      odpowiedzi
    5. Prasa i książka

      Dział poświęcony książkom oraz prasie, od gazet po wydawnictwa ukazujące się okazjonalnie

      8.7 tys.
      odpowiedzi
  12. Other languages section

    1. English language section

      Here You can ask questions in english language. All topics about illegal watching Pay TV are prohibited!

      76
      odpowiedzi
  13. Off-topic

    1. Hyde Park

      Dyskusje o tematach związanych z TV satelitarną i nie tylko. O wszystkim i o niczym

      51.3 tys.
      odpowiedzi
    2. Ankiety

      Tu zadajemy pytania w formie ankiet. Inne tematy będą usuwane

      18.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Archiwum

      Tematy zamknięte z uwagi na zmiany na rynku medialnym, ale obrazują stan wiedzy na dany temat w pewnym czasie, przez co nie mogą zostać usunięte

      224.2 tys.
      odpowiedzi
    4. Kosz

      Wysypisko śmieci - ląduje tu wszystko, co łamie regulamin, lub forum nie jest dobrym miejscem na taką dyskusję. Tematy w tym dziale są automatycznie kasowane po 30 dniach! Nie ma możliwości odpowiadania na posty tu trafiające

      522
      odpowiedzi
  • Odpowiedzi

    • Myślę że powinniście pomyśleć nad tym by Antena HD w końcu zyskała miano waszej głównej anteny. W tym celu przydałyby się jakieś bloki z tym związane. Przykładowo jeżeli w stacji „Szlagier TV" pojawią się produkcje własne pokroju koncertów czy „Listy Śląskich Szlagierów" to jednocześnie powinny być one także w Antenie HD. 
    • Myślę że Polsatowi w osobie Piotra Żaka będzie zależeć na utrzymaniu kabaretów tak by wróciły one w jesiennej ramówce a może i nawet podczas letnich eventów biorąc uwagę chociażby podobną chęć TVP do pogodzenia się z kabaretami. Muszą po prostu coś zrobić by dzięki działaniom Telewizji Polskiej nie obudzić się z ręką w nocniku. 
    • Czy lubicie gothic rocka?
    • @Paul234 To prawdopodobnie z powodu wyborów europejskich, które odbędą się 9 czerwca w Polsce.
    • No tak, bo tu chodzi o certyfikację na poziomie systemowym. Ale na Chromie na Windowsie i tak nie ma 1080p, bo jest inny certyfikat.
    • Źle nie jest. Średnio w 2023 roku Czwórka miała w grupie 16-49 2,64% udziału w rynku. "Pamiętniki..." dają 3,3%, czyli powyżej średniej stacji.  Z drugiej strony - myślałem, że będzie miał wyższe wyniki. Jakby nie patrzeć - pozycje nadawane przed i po tym serialu mają większy udział w widowni.    Ale to może lepiej. Takie produkcję powinny być zakazane. Głupota totalna. 
    • Ostatnie dni promocji (do 30 kwietnia) Samsung: kod na 3 miesiące platformy streamingowej MEGOGO:     https://www.samsung.com/pl/campaign/tvs/smart-promocja/
    • @PowerTV Czekam na efekty tych inwestycji. Nadawca kanału Active Family zainwestował we własny program Moon Talk, zakup zagranicznych teleturniejów Family Feud i Sześcian oraz kilkanaście programów dokumentalnych i patrząc na wyniki oglądalności kanałów rozrywkowo-lifestylowych opłaciło się. Według danych Wirtualne Media z listopada zajmują czwarte miejsce w grupie 16-49 z niewielką stratą (0,02%) do trzeciego TVN Style. W porównaniu do większości kanałów od MWE opłaca się im też nadawać w jakości HD na satelicie, pomimo braku kanału w ofercie Polsat Box. Kanałom od MWE zdecydowanie brakuje jakiś ciekawych programów.
    • No to jak grube miliony no to liczę, że będzie super wypas ramówka. Bo musicie odzyskać widzów których straciliście przez mierną ramówkę.
    • Pełna rozpiska komentatorów na mecze na Euro 2024.   https://twitter.com/sport_tvppl/status/1783201779468951610?t=8IN9K769v5TwKrEfeL9NEg&s=19
    • Golf za zupełną darmoszkę       Parametry techniczne: Eutelsat Hot Bird 13F (13,0°E) tp. 5 (11,296 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK) ID: IKOMG OU PID V: 2006 (MPEG-4/HD) PID A: 3006 (fra), 4006 (eng), 5006 (eng), 6006 (eng) PID PCR: 2006 SID: 2206 PID PMT: 1006 Provider: iKO Media Group Kodowanie: brak
    • Tu o system chodzi, bo pod Debianem z Edge mam i tak 540p dla kanałów telewizyjnych. 
    • W soboty zamiast ''Debaty tygodnia'' będzie ''Debata wyborcza''
    • Dzięki @Delta21 za sprawdzenie na Apple TV. Zapomniałam napisać, że przed pobieraniem trzeba ustawić "Pytaj za każdym razem" o jakość, bo wtedy pokazuje wagę pliku przed pobraniem. A domyślnie pobiera 480p. W przeglądarce tutaj się ustawia: https://www.youtube.com/account_downloads W apce też powinna być opcja.   @jaan dla mnie jeszcze nie wszystko jest jasne, bo Apple TV ma tvOS, a profil jest dla IOS. Trochę popatrzyłam i odkryłam M3U8/HLS z ~5 Mbps (356 ma 4 Mbps).    
    • teraz mecz Magdaleny Fręch na c+sport2 już jest w HD na Edge. z mojego punktu widzenia c+online stosuje własne "widzimisię" EDIT chyba po prostu kanał canal+live nadaje w FHD na Edge bo teraz leci tam kolejny mecz tenisowy i też jest 1080p
    • Cześć wszystkim! Jak dobrze wiecie niedługo minie 11 lat odkąd Planeta FM przeszła na nadawanie internetowe. Niestety, ale po starcie Meloradia, playlista Planety nie jest aktualizowana (lecą zapętlone utwory z lat 2017-18). Czy internetowa Planeta powinna zostać reaktywowana (tj. czeskie Fajn Helax nadaje w internecie).
    • Tu racja, jeśli Polsat faktycznie chce na poważnie myśleć o powrocie premierowych kabaretów, powinien wyjaśnić sytuację, tak aby nie było już żadnych wątpliwości. Zresztą widzom też by się przydało takie wyjaśnienie, bo wciąż jest wiele niejasności. Dodatkowy czynnik, moim zdaniem, który może przyczynić się do powrotu, jest taki, że Polsat też nie może bazować cały czas tylko na powtórkach i robić samych sklejek "the best of".
    • Nieustannie inwestujemy w ramówkę i to grube miliony. Niedługo poznacie nowości, które pojawią się na antenie Anteny HD i innych naszych antenach
    • To dużo czy mało? 
    • Nie wiem gdzie Ci źle działa HDR, ale to raczej nie po stronie Apple TV.. co do napisów to kwestia dyskusyjna.. mi akurat lepiej odpowiadają napisy w Apple TV niż w appkach na Tizenie ,szczególnie że jak ktoś ma szczególne wymagania to z łatwością może je sobie dostawać tak jak sobie życzy..    Co do jakości Obrazu i dźwięku to nie spotkałem treści gdzie są lepsze na Tizenie niż na Apple TV poza YouTubem.. nie dość że większość appek jest lepiej dopracowana to jeszcze ma lepszej jakości streaming... i to nie tylko lepszy od tego jaki ma Tizen.. ale tez od pozostałych przystawek.. jedynie co może się równać z Apple TV ale i tak nie ze wszystkim to nvidia.. 
    • 1080p na Windowsie zawsze działało tylko na Edge'u. Rok czy dwa lata temu też były cyrki, że tylko w trybie incognito było 1080p xD Ale od tego czasu na Edge'u jest raczej stabilnie. Więc jak ludzie sprawdzali na innych przeglądarkach, to nic dziwnego, że było 720p i mniej.
    • Przede wszystkim ma być dobry obraz i dobry dźwięk. Nie widzę w Apple TV jakiejś przełomowej funkcjonalności, za to widzę źle działający HDR, fatalne napisy czy okrojoną apkę Netflixa.
    • Zarówno w przypadku cameleona, caymana czy conax trzeba odrobiny wiedzy aby ustawić [piractwo] aby dało się odpalić kartę w czytniku. Camele obecnie są parowane programowo i bez odpowiednich danych nie ruszą. Czyli zrobili coś na zasadzie RSA w conax, ale troszkę na innej zasadzie. Jest grupa kart cayman, która idzie poza urządzeniem z nią sparowanym. Nie wszystko jest publiczne więc i ja nie dysponuję większymi danymi co i jak ale wiem, że coś jest. Jeśli chodzi o moduły to jest grupa jedno strumieniowych ale są na rynku pozostałości wielostrumieniowych, które dają więcej możliwości jak przy jednostrumieniowych. Jak ci ktoś ustawi wszystko przed wysłaniem zakupionego sprzętu to wystarczy włożyć kartę do czytnika, zrobić podstawowe ustawienia pod swoją instalację i sprzęt AV. Nieparowane karty na naszym rynku to nie tylko cameleon bo część kart conax po N i biała orange są. Karty orange nie nabędziesz bo wydawana była tylko na wynajem i trzeba było ją oddać. Natomiast conax jeszcze ze gdzieś widnieją do sprzedaży ale co na nich działa to inaksza inakszosć. W c+ można mieć mr na jednym module i jednym dekoderze od nich tylko ciężko to wyrwać. Jeśli nie masz tv z głowicą S2 to najtańszy VU+ z CI+ tu uno SE jeśli masz kart i odpowiednie dane to Zero jest poniżej 1000zł. Kupujesz 2 vu zero i za niewielkie pieniądze masz mr z większymi możliwościami jak na sprzęcie operatora. Może kupić tańsze zgema, ale zaraz będzie pytać czemu się nie włącza albo czemu coś nie działa.   Panowie ja daję wędkę a nie rybę. Jak ktoś zainteresowany tematem to podrąży więcej temat i sam zobaczy czy lepiej zostać na tym co jest czy przejść na coś innego. Ja mam kartę parowaną w czytniku UNO SE 4K a jako mr używam androidbox od c+ i dane z konta online przypisane do umowy na tv sat. Wcześniej miałem mr po sieci na ferdku, openbox czy nboxie, ale rzadko przebywam w domu i czasem nie mam dostępu do internetu poza komórką więc na 3 tv wystarcza bo tylko ja potrzebuję więcej jak oglądać.
    • Nadawany w Czwórce piąty sezon serialu paradokumentalnego "Pamiętniki z wakacji” oglądało średnio 266 tys. widzów.   źródło: wirtualne media.
    • Ano moim zdaniem warto byłoby gdyby kabarety uzyskały wyjaśnienie. Same przepraszam to za mało. Jednak biznes is biznes i pewnie wrócą. 
    • Widocznie masz wyjątkowego Tizen'a..  działanie.. funkcyjność..  możliwości..  jeszcze samsung ma sporo do zrobienia.. 
    • Można pewnie po złożeniu wypowiedzenia coś próbować ugrać. Sam zamierzam przejść na nieokreślony, bo obecne oferty na określony na samym rachunku  +kilkanaście zł
    • Mi apki lepiej działają na Tizenie niż na Apple TV Dla mnie Apple jest przereklamowane.
    • A jaki masz konwerter, bo pikseloza występuje przy unicable i wideband.
    • Dziś widziałem pikselowe, na szczęście reset dekodera pomógł….. moim zdaniem ten soft jest już za ciężki na taki hardware.
  • Nowe tematy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...