Skocz do zawartości
  1. Sprawy serwisów i forum

    1. Forum SAT Kurier

      Sprawy związane z funkcjonowaniem forum SAT Kurier, prośby do administracji/moderatorów, problemy z działaniem forum

      10.3 tys.
      odpowiedzi
    2. Serwisy grupy medialnej SAT Kurier

      Dyskusja związana z funkcjonowaniem serwisów: satkurier.pl, digi-tv.pl oraz sklepu hollex.pl

      2.7 tys.
      odpowiedzi
    3. Magazyn SAT Kurier i wystawa SAT Krak

      Tematy związane z Magazynem Telewizji Cyfrowej SAT Kurier oraz wystawą SAT Krak

      2.2 tys.
      odpowiedzi
  2. Początkujący

    1. SAT Kurier FAQ

      Zbiór przewodników poświęconych podstawowym zagadnieniom z zakresu TV satelitarnej. Nie ma możliwości zakładania nowych wątków w tym dziale

      36
      odpowiedzi
    2. Dobór sprzętu

      Pomoc w wyborze niezbędnego sprzętu SAT przy tworzeniu nowych, lub rozbudowie istniejących instalacji

      18.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Problemy

      Problemy występujące podczas instalacji, oraz korzystania z zestawu TV Sat

      18.8 tys.
      odpowiedzi
  3. TV w Polsce

    1. Platforma CANAL+

      Pytania i problemy związane z ofertą platformy CANAL+

      317.6 tys.
      odpowiedzi
    2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)

      Pytania i problemy związane z ofertą platformy Polsat Box (wcześniej pod nazwą Cyfrowy Polsat).

      194.2 tys.
      odpowiedzi
    3. Telewizja na Kartę/n na kartę/Smart HD+

      Dyskusja na temat projektów telewizji pre-paid tworzonych przez spółkę nc+ i podmioty jej podległe

      31.9 tys.
      odpowiedzi
    4. Orange TV

      Dyskusja na temat usługi telewizji w Orange (przekaz satelitarny oraz IPTV)

      12.3 tys.
      odpowiedzi
    5. TVP

      O telewizji publicznej w Polsce. Bieżące wydarzenia i plany nadawcy

      81.1 tys.
      odpowiedzi
    6. Polskie kanały FTA/CI

      Dyskusja poświęcona polskim i polskojęzycznym kanałom FTA i kodowanym, a także zapowiedziom i nowościom

      275.6 tys.
      odpowiedzi
  4. TV naziemna w Polsce i Europie

    1. 19.1 tys.
      odpowiedzi
    2. DVB-T/DVB-T2: dyskusja ogólna

      Dyskusja ogólna na temat naziemnej telewizji cyfrowej - oferta, przyszłość, standardy, problemy

      21.3 tys.
      odpowiedzi
    3. DVB-T2: sprzęt, tunery, karty

      Kwestie sprzętowe związane z DVB-T2, odbiorniki, karty DVB-T2 dla PC
      UWAGA! Nie piszemy tu o TV z wbudowanymi DVB-T2!

      4.6 tys.
      odpowiedzi
    4. Anteny, wzmacniacze, pozostały osprzęt

      Anteny telewizji naziemnej, kable, wzmacniacze, rozdzielacze, pozostały osprzęt

      5.1 tys.
      odpowiedzi
  5. Sieci kablowe, IPTV, streaming i VOD

    1. Sieci kablowe i IPTV: dyskusja ogólna

      Odbiór kanałów TV poprzez sieci kablowe oraz dostawów IPTV - pytania, problemy, dyskusje

      112.7 tys.
      odpowiedzi
    2. Sieci kablowe i IPTV: pytania techniczne

      Dyskusja związana z kwestiami technicznymi odbioru kanałów w sieciach kablowych i IPTV. Tunery, kable, rozdzielacze, gniazda, routery, pozostały osprzęt, problemy w odbiorze spowodowane złym wykonaniem instalacji

      3.4 tys.
      odpowiedzi
    3. Streaming i usługi VOD

      Legalne oferty streamingu oraz dostępu do wydarzeń sportowych, filmów i seriali na żądanie. Usługi typu Netflix, Amazon Prime Video, itp.

      106.8 tys.
      odpowiedzi
  6. Rozmaitości DVB: Świat, Wspomnienia & Radio

    1. Zagraniczne kanały FTA/CI

      Dyskusja poświęcona zagranicznym kanałom FTA i kodowanym, a także zapowiedziom i nowościom

      21.2 tys.
      odpowiedzi
    2. Zagraniczne platformy cyfrowe

      Dyskusje poświęcone ofercie i możliwości legalnej subskrypcji zagranicznych platform cyfrowych w Polsce

      5.2 tys.
      odpowiedzi
    3. Wspomnień czar

      Miejsce na wasze wspomnienia związane z dostępem do TV Satelitarnej

      30 tys.
      odpowiedzi
    4. Kanały erotyczne

      Legalny dostęp do oferty erotycznej z satelity - pytania, problemy

      1.6 tys.
      odpowiedzi
    5. Radio

      Stacje radiowe dostępne w Polsce, jak i zagranicą. Odbiór, oferta, jakość przekazu

      13.5 tys.
      odpowiedzi
  7. Kącik DX-era

    1. Kącik DX-era: Dział ogólny

      Dyskusje nie mieszczące się w ramach działu Kącik DX-era: Satelitarne niebo, m.in.: dotyczące wielu satelitów jednocześnie, w tym przerwy w kodowaniu

      6.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Kącik DX-era: Satelitarne niebo

      Wykaz poszczególnych pozycji satelitarnych wraz z informacjami o stacjonujących na nich obiektach

      10.3 tys.
      odpowiedzi
    3. Wykazy

      Wykazy tworzone przez użytkowników forum. Za aktualizacje odpowiada specjalna grupa spośród użytkowników. Aktualność poszczególnych wykazów może nie zawsze być dobra, w przypadku wątpliwości proszę kontaktować się z autorami wykazów

      179
      odpowiedzi
  8. Podzespoły satelitarnych instalacji antenowych

    1. Anteny satelitarne, konwertery, obrotnice, kable

      Czyli wszystko to, co znajduje się na zewnątrz i dostęp jest często utrudniony

      4.7 tys.
      odpowiedzi
    2. Inne akcesoria

      Pozycjonery, przełączniki, moduły CI, gniazda, złączki - wszystko oprócz odbiorników cyfrowych

      1.2 tys.
      odpowiedzi
  9. Odbiorniki cyfrowe i TV

    1. Ferguson Ariva

      Dyskusja poświęcona odbiornikom Ferguson z serii Ariva (100, 100E, 102E, 102mini, 120 Combo, 150 Combo, 152 Combo, 200, 200 Combo, 202E, 210 Combo, 220 Combo, 250 Combo, 252 Combo, 52E, HDcombo, TT HD PVR, @Link). Dyskusja o starszych modelach w osobnych działach w środku

      22.8 tys.
      odpowiedzi
    2. AX, Opticum, Globo, Optibox, Orton

      Dyskusje na temat odbiorników cyfrowych od AX Technology, sprzedawanych pod markami AX, Opticum, Optibox oraz im podobnym

      10.7 tys.
      odpowiedzi
    3. Odbiorniki Linux E2

      Tematy poświęcone odbiornikom opartym o system operacyjny Linux - AB IPBox (Relook), Dreambox, AzBox, dBox2, Kathrein, Triple Dragon, Vu+ Solo/Duo, QBox, Coolstream, ItGate i wielu innych

      6.1 tys.
      odpowiedzi
    4. Inne odbiorniki

      Miejsce na tematy dla pozostałych sprzętów. Bardziej znaczące marki na Polskim rynku posiadają własne podkategorie

      9.5 tys.
      odpowiedzi
    5. Telewizory LCD/LED/OLED/Plazma z tunerami

      Telewizory i monitory posiadające wbudowane tunery DVB-S/S2, DVB-T/T2 i DVB-C. Pozwalające na korzystanie z telewizji cyfrowej bez dodatkowych urządzeń.

      6.9 tys.
      odpowiedzi
    6. Karty DVB-PC

      Karty DVB-PC - odbiorniki cyfrowe dla komputerów. M.in.: popularne SkyStar, oraz Twinhan, TechnoTrend i X3M

      4.7 tys.
      odpowiedzi
  10. Nowe technologie

    1. Komputery, software, gry, Internet, programowanie

      Dyskusja dotycząca komputerów PC/laptopów, oprogramowania/aplikacji, gier, stron WWW/Internetu oraz tematów związanych z programowaniem

      7.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Telefony, smartfony, tablety, akcesoria, technologie mobilne

      Dyskusje poświęcone telefonom, smartfonom, tabletom i ogólnie technologii mobilnej. Oprogramowanie urządzeń, aktualizacja - Android, Windows Phone i inne. Operatorzy telefonii komórkowej i Internetu mobilnego

      5.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Nowe trendy w technologii

      Forum specjalne poświęcone nowym trendom w rozwoju technik przekazu treści multimedialnych - Ultra HD/4K, 3D, HbbTV, DVB-H, Internet via Sat

      2.5 tys.
      odpowiedzi
  11. W mediach & czas wolny

    1. Sport

      Dział będący miejscem dyskusji na tematy sportowe, a także zabawy w typowaniach

      113.9 tys.
      odpowiedzi
    2. Kino oraz filmy, seriale i animacja

      Dyskusje poświęcone filmom i serialom

      25.3 tys.
      odpowiedzi
    3. Programy, show i teleturnieje

      Dyskusje poświęcone programom, magazynom, teleturniejom i różnym show

      4.2 tys.
      odpowiedzi
    4. Muzyka

      Muzyka - nowości, ciekawostki, czego słuchamy

      17.4 tys.
      odpowiedzi
    5. Prasa i książka

      Dział poświęcony książkom oraz prasie, od gazet po wydawnictwa ukazujące się okazjonalnie

      8.7 tys.
      odpowiedzi
  12. Other languages section

    1. English language section

      Here You can ask questions in english language. All topics about illegal watching Pay TV are prohibited!

      76
      odpowiedzi
  13. Off-topic

    1. Hyde Park

      Dyskusje o tematach związanych z TV satelitarną i nie tylko. O wszystkim i o niczym

      51.3 tys.
      odpowiedzi
    2. Ankiety

      Tu zadajemy pytania w formie ankiet. Inne tematy będą usuwane

      18.6 tys.
      odpowiedzi
    3. Archiwum

      Tematy zamknięte z uwagi na zmiany na rynku medialnym, ale obrazują stan wiedzy na dany temat w pewnym czasie, przez co nie mogą zostać usunięte

      224.2 tys.
      odpowiedzi
    4. Kosz

      Wysypisko śmieci - ląduje tu wszystko, co łamie regulamin, lub forum nie jest dobrym miejscem na taką dyskusję. Tematy w tym dziale są automatycznie kasowane po 30 dniach! Nie ma możliwości odpowiadania na posty tu trafiające

      536
      odpowiedzi
  • Odpowiedzi

    • Rzuciłam okiem na 540p, profil 2,5 Mbps, 50 FPS da się wytrzymać na małym wyświetlaczu, smartfonie, czy tablecie.     Po przeskalowaniu, na czymś większym, nie da się oglądać.    
    • Już jest oficjalne info,  od 26 kwietnia (piątek) Polsat Sport zmieni się w Polsat Sport 1, Polsat Sport Extra w Polsat Sport 2, a Polsat Sport News w Polsat Sport 3.
    • Dziwne że Play tak w góre idzie jak oni po 3 miesiącach od aktywacji usług  obcinają prędkości do minimum, sprawdziłem już na kilku kartach SIM zawsze jest to samo magiczne 260 Mb/s zamienia się nagle w marne 10-15mb/s dodam że mam nadajnik obok mieszkania  i nie jestem jedyną osobą w oklicy która to zaobserwowała niezależnie czy jest to prepaid czy postpaid. Kiedyś gdy istniało forum play gdy o tym napisałem natychmiast usunięto mojego posta a osoby które zdążyły go przeczytać również to potwierdziły pisząc prywatną wiadomość. Dawniej byłem fanem sieci Play teraz każdemu odradzam i polecam wybrać wszystko oprócz tej sieci.
    • Premium może i ma sens, ale tylko dla IOS. Wygląda na to, że ten system jest uprzywilejowany, co nie jest niczym dziwnym jeśli chodzi o urządzenia spod znaku jabłuszka. Kolejny przykład: https://www.youtube.com/watch?v=H_3JiTfmuzg   [info] Available formats for H_3JiTfmuzg: ID EXT RESOLUTION FPS CH │ FILESIZE TBR PROTO │ VCODEC VBR ACODEC ABR ASR MORE INFO ──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── 140 m4a audio only 2 │ 3.11MiB 130k https │ audio only mp4a.40.2 130k 44k medium, IOS, m4a_dash 251 webm audio only 2 │ 3.55MiB 148k https │ audio only opus 148k 48k medium, WEB, webm_dash 399 mp4 1920x1080 25 │ 25.59MiB 1065k https │ av01.0.08M.08 1065k video only 1080p, WEB, mp4_dash 270 mp4 1920x1080 25 │ ~ 59.44MiB 2468k m3u8 │ avc1.640028 2468k video only IOS 137 mp4 1920x1080 25 │ 36.12MiB 1503k https │ avc1.640028 1503k video only 1080p, IOS, mp4_dash 614 mp4 1920x1080 25 │ ~ 46.97MiB 1951k m3u8 │ vp09.00.40.08 1951k video only IOS 248 webm 1920x1080 25 │ 27.40MiB 1140k https │ vp09.00.40.08 1140k video only 1080p, IOS, webm_dash 616 mp4 1920x1080 25 │ ~105.59MiB 4385k m3u8 │ vp09.00.40.08 4385k video only Premium, IOS 356 webm 1920x1080 25 │ 65.82MiB 2739k https │ vp9 2739k video only 1080p Premium, WEB, webm_dash   Profil ~4 Mbps po HLS jest przeznaczony dla aplikacji IOS. W przeglądarce poleci 356. Amatorzy pobierania za free nie dostaną najlepszej jakości używając jakiś programów do pobierania.
    • Mazurek to klasyczny przykład zwolennika chłopskiego rozumu.    
    • Canal+ Sport 3 i 4 nawet jakościowo zrobiło pod Polsat Box, bo bitrate jest tam średni 3,5-4 Mb/s
    • Nie wiem czy to nowy serwis internetowy, ale teraz na niego trafiłem. mediateka.pl Słuchaj online: Eska, EskaRock, Eska2, VoxFM, podcasty i playlisty - mediateka.pl :: Un Ragazzo Una Ragazza
    • W zasadzie to można spodziewać się wszystkiego. Jedynie Canal+ wie, jakie ma plany Ale raczej spodziewałbym dwóch modeli sprzedaży: z naciskiem na sprzedaż całego pakietu Canal+ (Platforma Canal+, Canal+ Online, kablówki) oraz sprzedaży Canal+ Extra z Ekstraklasą (głównie dla Polsat Box, bo dziś nie opłaca się zamykać drogich praw tylko dla siebie).   Zauważcie, że pakiet Ekstraklasa (Canal+ Sport 3 i 4) zrobili tylko dla Polsat Box. A mogli też zrobić u siebie (Platforma Canal+) czy w kablówkach, co dałoby elastyczne oferty dla tych co chcą samą Ekstraklasę. A tak. Chcesz Ekstraklasę kupuj pełny pakiet Canal+. Więc stawiam na to, że tam gdzie jest dostępny Canal+ (ich platforma, online, kablówki) raczej nadal będą stawiali na sprzedaż pełnego pakietu niż tylko Ligi Mistrzów.   Owszem, dla tych co płacą za Canal+ 20 zł (platforma Canal+) zrównanie do cen online i kablówek (40 zł) będzie podwyżka
    • Też tak podejrzewam, dlatego właśnie napisałem, że zacznie się ... . I sam też napiszę, iż lepiej byłoby dla nas abonentów, żeby LM została w Polsacie.   Ale poczekamy, zobaczymy, a nuż Canal+ nas miło zaskoczy.
    • Na Saphi nie ma C+ online. Kup Chromecasta 4K albo poczekaj na tego nowego.
    • Na pewno? Rzadko oglądam ten kanał ale kojarzę, że reklamy pojawiały się tam w trakcie trwania programów. 
    • Viaplay jest, ale chodzi tragicznie. Co chwile wywala błąd. C+ nie mam i nie wiem czy można zainstalować
    • Szybko zaktualizowałem listę. Proszę o uzupełnienie lub wskazanie błędów. Podejrzewam, że jest ich wielu.   Kanały nie przerywające programów reklamami ani zwiastunami: Adventure BBC CBeebies Baby TV Canal+ Premium Canal+ Family Canal+ Sport Cinemax Disney Junior Filmbox HBO HBO 2 HBO Comedy MGM MTV Rocks Nickelodeon Polska NTL (lokalna TV z Radomska) Polsat News 2 Planete+ Sundance Channel HD TeleTOON+ / Hyper+ Telewizja Trwam TVP1 TVP2 TVP3 TVP ABC TVP HD TVP Historia TVP Info TVP Kultura TVP Polonia TVP Rozrywka TVP Seriale TVP Sport   Kanały przerywające określone typy programów: Boomerang – nie przerywa seriali, filmy są przerywane Cartoon Network – nie przerywa seriali, filmy są przerywane Disney Channel – nie przerywa seriali, filmy są przerywane Disney XD – nie przerywa seriali, filmy są przerywane   Kanały nie przerywające programów reklamami w określonych porach: KinoPolska - Od 03:00 do 06:00 filmy nie są przerywane reklamami TVN - podczas nocnego pasma "Nic straconego" przerywa programy jedynie krótkimi zapowiedziami TVN7 - podczas nocnego pasma powtórek przerywa programy jedynie krótkimi zapowiedziami   Kanały nie emitujące reklam, przerywające programy zwiastunami: Animal Planet History Travel Channel
    • No to skoro masz telewizor 4K to ja bym przystawkę również brał z obsługą 4K.    Jeszcze tylko odpowiedź na poprzednie pytanie... Skoro masz Smart TV to dlaczego tam nie zainstalujesz aplikacji C+ i Viaplay?
    • Ciekawe czy to błąd czy końcu odblokowali coś co powinno działać od początku.
    • A masz telewizor 4K?   Skoro masz Smart TV to dlaczego tam nie zainstalujesz aplikacji C+ i Viaplay?
    • https://www.x-kom.pl/p/1089558-odtwarzacz-multimedialny-google-chromecast-40-hd-z-google-tv.html   Opłaca się do 4k dopłacać 100zł? Mam już smart TV tam tylko używam netflix. Z Google Chromecast będę korzystał tylko do Canal+ i Viaplay.
    • od godziny widzę że można nagrywać większą ilość kanałów (np. TVP, Polsat, TVN itd.) mimo że w osd widnieje informacja że nagrywanie jest niedostępne to wystarczy nacisnąć REC na pilocie, również można planować nagrywanie wybierając daną nadchodzącą audycję w EPG i nacisnąć REC na pilocie   (działa mi tak na BOX TV; wersja aplikacji: 2.14.8)
    • Witam. Czy jest tu osoba ,która pisała skarge do UOKIK w sprawie MM ? Mogę prosić o info na priv. Mam zamiar pociągnąć temat z tym pakietem C+ i różną ofertą dla abonentów MM.  
    • Routery do internetu mobilnego mają to w standardzie, ewentualnie na komputerze można to zrobić. Nie o takie pomiary chodzi. Na pewno mają to routery Huawei, a czy inne też to nie pamiętam.
    • 10 Mb/s ma tylko Canal+Sport HD, reszta w porywach 5 Mb/s
    • Mnie najbardziej interesuje jakość przekazu, czy będzie w wersji Canal+ (8 MBit/s), czy w wersji PolSat Sport Premium (18 MBit/s).   Wtedy dopiero się zacznie "wieszanie psów" na Canal+ i narzekanie, jaki to PolSat, ze swoim "super HD" był dobry mino wszystko.
    • No ale w normalnym eterze taka stacja mogłaby mieć sens.
    • Na tym dekoderze na pewno brak tego kanału. Jest on tylko na Smarcie pomimo wykupionego kanału. Jedynie możesz go oglądać tylko na C+ online. Ciekawi mnie czy na module CI jest?  A jak wygląda canal+4K UHD na Online?  @Arkon
    • Mniej więcej się da ale trzeba mieć router z pomiarem obciążenia klientów w lan. Chyba w wątku wcześniej ktoś podawał. Wysłane z mojego SM-A546E przy użyciu Tapatalka
    • Ale i tak chyba lepiej wygląda niż w porównaniu do TV MN. Do wPolsce chyba poziom porównywalny.   Cieszy mnie, że Republika coraz częściej nadaje z terenu. Dzisiaj i wczoraj Michał Rachoń prowadził #Jedziemy z Budapesztu. Widać, że zabrali drona ze sobą, bo pokazywali widoczki Dunaju i parlamentu węgierskiego z lotu ptaka.    
    • Śmieszne są te ograniczenia Vectry- jeśli masz wykupiony pakiet z C+4K, to na każdym dekoderze 4K czy na module powinien być dostępny. Ja mam dekoder 4K z dyskiem 1TB i podobno na nim nie ma C+4K.
  • Nowe tematy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...