Skocz do zawartości

Zdjęcie

[VECTRA] PVR, ale co dalej z nagraniami?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Makust

Makust

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 5 postów
  • Od: 08 lip 2010

Napisano 08 lipiec 2010 - 20:14

Chcę wymienić dekoder na PVR (Vectra) ale mam jedną zasadniczą wątpliwość, czy pliki nagrane na wewnętrznym dysku mogę jakoś zgrać z niego (choćby przez wyjęcie dysku jeśli nie ma plomby gwarancyjnej ;)), najlepiej jeśli można by podłączyć dekoder pod router i byłby widziany jako dysk sieciowy, złącze jestw dekoderze. Jeśli nie, czy nie lepiej kupić jakąś nagrywarkę dvd z dyskiem i podpiąć pod dekoder HD?

#2 ksx

ksx

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Od: 06 paź 2008
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 08 lipiec 2010 - 23:32

Niestety, nie da się zgrać zawartości dysku na "zewnątrz".

#3 Jacek1

Jacek1

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 85 postów
  • Od: 18 sty 2010

Napisano 09 lipiec 2010 - 21:10

Chcę wymienić dekoder na PVR (Vectra) ale mam jedną zasadniczą wątpliwość, czy pliki nagrane na wewnętrznym dysku mogę jakoś zgrać z niego (choćby przez wyjęcie dysku jeśli nie ma plomby gwarancyjnej ;)), najlepiej jeśli można by podłączyć dekoder pod router i byłby widziany jako dysk sieciowy, złącze jestw dekoderze. Jeśli nie, czy nie lepiej kupić jakąś nagrywarkę dvd z dyskiem i podpiąć pod dekoder HD?

Jedyny sposób w jaki możesz zgrać te nagrania, to nagrywając je w czasie odtwarzania. Tutaj masz więcej informacji o sposobach na jakie można to robić.

#4 Makust

Makust

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 5 postów
  • Od: 08 lip 2010

Napisano 09 lipiec 2010 - 22:17

Rozumiem że nawet po wyjęciu dysku nie zdołałbym tego skopiować, zapewne jakiś szyfrowany zapis?

W każdym razie ten Hauppauge HD PVR nie wygląda źle, cena znośna, może się uda znaleźć za jakieś 150$ Chyba że są już jakieś alternatywy? Ten post jest sprzed ponad pół roku.

#5 Jacek1

Jacek1

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 85 postów
  • Od: 18 sty 2010

Napisano 09 lipiec 2010 - 23:08

Rozumiem że nawet po wyjęciu dysku nie zdołałbym tego skopiować, zapewne jakiś szyfrowany zapis?

Dysk jest zabezpieczony hasłem ATA MAX, a poza tym producent dekodera stosuje własny system zapisu plików.

W każdym razie ten Hauppauge HD PVR nie wygląda źle, cena znośna, może się uda znaleźć za jakieś 150$ Chyba że są już jakieś alternatywy? Ten post jest sprzed ponad pół roku.

Nic się w tym czasie nie zmieniło.