Skocz do zawartości

Zdjęcie

Abonenci TOYI

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2612 odpowiedzi w tym temacie

#1 chupachups

chupachups

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 83 postów
  • Od: 08 sty 2007
  • LokalizacjaPrzemyśl

Napisano 10 styczeń 2007 - 17:03

Czy są tutaj na forum abonenci TVK TOYA?

#2 Telside

Telside

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 27 postów
  • Od: 22 wrz 2006

Napisano 11 styczeń 2007 - 01:39

Ja nie jestem bezposrednio abonentem (na szczescie) ale jestem zapoznany z oferta i w ciagu tygodnia z niej korzystam (Lodz). A co bys chcial wiedziec?

#3 chupachups

chupachups

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 83 postów
  • LokalizacjaPrzemyśl

Napisano 11 styczeń 2007 - 16:02

Ja jestem abonentem TOYI. W moim mieście to niestety jedyna kablówka. Tak tylko pytam czy ktoś tu jeszcze jest, bo nie do końca podoba mi się ich oferta.

#4 borsuk

borsuk

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 21 postów
  • Od: 12 sty 2007
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 12 styczeń 2007 - 17:28

Na pewno to nie jedyna kablówka w Łodzi. Co do jakości to nie narzekam- tuner DVB-C, no i od 2 miesięcy mam "w promocji" odkodowane kanały premium w pakiecie Toya Cyfrowa.

#5 arturrro

arturrro

Aktywny

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Od: 26 mar 2007

Napisano 30 marzec 2007 - 13:03

Ciekawe kiedy w TV TOYA Przemysl bedzie taka pakietyzacja kanalow jak w Lodzi ? mamy do wybory tylko socjalny i podstawowy brak alternatywy powodyje wysoki abonament , obraz fatalny przekaz obrazu , brak pakietow cyfrowych jak np.w Lodzi , no ale to centrala a tu dziura i trzeba placic . Mysle ze gdyby dekodery cyfrowe mozna bylo rozdzielic na dwa TV aby ogladac niezaleznie inny kanal to TOYA chodzila by po blokach z zaproszeniami do korzystania z ich sygnalu . Co do internetu w TV TOYA to jest ok choc troszke za drogi i z limitem . POZDRAWIAM

#6 Bieniol

Bieniol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 58 postów
  • Od: 29 kwi 2007
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 29 kwiecień 2007 - 19:40

Witam. Jestem nowy i od razu mam pare pytań Smile Posiadam kablówkę Toya w Mysłowicach i w ofercie jest Toya cyfrowa (czyli pakiet cyfrowy, CANAL+ itp) ale w Łodzi. Jakby ktoś wiedział kiedy oferta cyfrowa w Toya w Mysłowicach będzie aktywna to niech napisze.

Wejście Toya cyfrowa do Mysłowic będzie w najbliższych miesiącach :!:

#7 Bieniol

Bieniol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 58 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 30 kwiecień 2007 - 10:00

Od co najmniej 2 tygodni są już prowadzone testy na wprowadzenie Toya cyfrowa w Mysłowicach :!: Już się doczekać nie moge. Mmmm... Canal+ Sport i Canal+ Sport 2 - więcej do szczęścia mi nie jest potrzebne :)

#8 chupachups

chupachups

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 83 postów
  • LokalizacjaPrzemyśl

Napisano 30 kwiecień 2007 - 12:09

To ładnie, a w Przemyślu cisza. W poprzednim tygodniu wysłałem zapytanie kiedy pojawi się TVP Sport i Eurosport2, na razie cisza.
Ciekawe czy TVP Historia włączą w maju.

#9 Bieniol

Bieniol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 58 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 30 kwiecień 2007 - 14:14

No ładnie, ładnie, ale dopiero w najbliższych miesiącach (może już czerwiec). U nas nie ma TVP Sport i Eurosport w ofercie... Ale za to Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport i Canal+ Sport 2 ;)

#10 Sajmon

Sajmon

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Od: 28 gru 2006

Napisano 30 kwiecień 2007 - 14:49

A ja mam takie pytanie. CANAL+ SPORT2 jest serwisem weekendowym, że tak powiem, czyli on nie nadaje codziennie i przez 24h na dobę. W Cyfrze+ mam tak, że leci INFO+ (kanał z informacjami dla Abonentów) i na nim jest włączany CANAL+SPORT2 w weekendy przeważnie.. A jak to jest w kablówkach np. w TOYI ?? Bo przecież nie leci w kablówkach INFO+ hehe prawda? Jest normalnie czarny obraz i włączany jest CANAL+SPORT2 kiedy lecą mecze czy co leci przez ten czas? Bo w Cyfrze to leci kanał dla abonentów. A w kablówkach?
:wink:
Dołączona grafika

#11 chupachups

chupachups

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 83 postów
  • LokalizacjaPrzemyśl

Napisano 30 kwiecień 2007 - 15:38

W przemyskiej TOYI jest 3 kanały Canal+ nie ma Canal+ Sport2

Jeśli chodzi o odkodowane okienka płatnych kanałów, to w przypadku HBO (jest w Przemyślu 2 kanały):
Kiedy jest promocja i okienka są otwarte to genialna TOYA wrzuca odkodowany tylko jeden kanał HBO i to na częstotliwości na której normalnie leci lokalny program. Natomiast HBO2 nie ma szans pooglądać.

#12 Bieniol

Bieniol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 58 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 01 maj 2007 - 13:53

A czy na zwykłym telewizorze Philips 28 cali będzie można słyszeć dźwięk przestrzenny? Jest w ofercie kablówki Toya cyfrowa.

#13 Bieniol

Bieniol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 58 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 02 maj 2007 - 15:45

A ja mam takie pytanie do abonentów Toya cyfrowa Łódź. Otóż u nas w Mysłowicach w kablówce Toya od jakiegoś czasu są problemy z kablówką, tzn. przerywa czasami, nie ma przez chwile. Czy to są oznaki intensywnych testów do wprowadzenia Toya cyfrowa w Mysłowicach? :)

Pozdrawiam :)

#14 borsuk

borsuk

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 21 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 02 maj 2007 - 20:06

Jako użytkownik Toya Cyfrowa postaram się odpowiedzieć na powyższe pytania. Emisja programów cyfrowych w kablówce raczej nie powinna mieć wpływu na przerywanie programów analogowych - przynajmniej u mnie takich objawów nie było. Wszystkie kanały lecą w stereo (na niekórych jest ścieżka dźwiękowa do wyboru), na C+ jest (zależy jak nadają) dolby surround , na TVN,TVN7, RTL i SAT1 można ustawić dżwięk dolby digital. Jak nie nadają Canal+ Sport 2 to emitują planszę z logo i info aby szczegółów o emisji programów szukać na EPG. W czasie "otwartych okienek" wszystkie 3 kanały HBO są odkodowane :D

#15 Bieniol

Bieniol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 58 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 03 maj 2007 - 08:59

A ty @borsuk masz pakiet cyfrowy Canal+? Jak tam jest z jakością tych programów: C+ Sport itd. A dźwięk można samemu ustawiać? :)

#16 borsuk

borsuk

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 21 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 03 maj 2007 - 17:26

Ogólnie jakość obrazu średnia (duża kompresja), ale to wina nadawcy czyli Canal Plus. Ale i tak jest lepsza niż HBO - totalna kpina jak za kanały płatne. Dżwięk można zmienić w tunerze na oryginalny lub z lektorem - tak jak w DVD. To samo dotyczy napisów dialogowych. Ostatnio część meczów ligi angielskiej leci w 16/9 - fajna sprawa.

#17 Bieniol

Bieniol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 58 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 03 maj 2007 - 17:41

A ty @borsuk masz ten pakiet Canal+ w promocji? Tylko daremne jest to, że jak chcemy miec pakiet cyfrowy Canal+ to musimy miec również pakiet cyfrowy podstawowy... :?

#18 Sajmon

Sajmon

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Od: 28 gru 2006

Napisano 06 maj 2007 - 20:03

Na temat jakości to się wypowiem tak: Mam Cyfrę+ i na Cyfrze jakość CANAL+ jest można powiedzieć super a zwłaszcza od niedawna, ponieważ nadają w pełnej rozdzielczości PAL. Na Cyfrze+ jakość jest spoko a w kablówkach to właśnie nie wiem jak jest... W Toyi Cyfrowej za pewne będzie lepiej ale najlepiej by było, gdyby było w kablówkach już oferta HD i CANAL+SPORT HD :D :P :wink:
Dołączona grafika

#19 Bieniol

Bieniol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 58 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 06 maj 2007 - 20:21

@Sajmon z jakością jest podobno bardzo dobrze. Mam kolege w Łodzi (tam już jest Toya cyfrowa) i mówi, że z jakością Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport i Sport 2 jest super. Jakość podobno świetna. Mam nadzieje, że w Mysłowicach będzie Toya cyfrowa już niebawem :-D

#20 Bieniol

Bieniol

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 58 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 12 maj 2007 - 11:17

Witam :)

TAK JEST! Toya cyfrowa zawita w Mysłowicach pod koniec sierpnia :!: