Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. NippyToadster

    VOX FM

    A sam RMF MAXX początkowo był lepszą stacją od Eski (muzycznie, ale na pewno nie lokalnie). A playlistowo, to Eska, RMF i Vox w jednym obecnie.
  3. Sądzisz ze to się odbywa bez podpisanego porozumienia o opłat na rzecz Emitel za ten streaming? To jednak inna sytuacja, bo stacji radiowych w telewizorze bez apek się nie odbierze. Nadawcy mogą dążyć do poszerzenia zasięgu. W przypadku kanałów telewizyjnych obecnych naziemnie, nie ma żadnej wartości dodanej.
  4. skoro emitel może udostępniać stacje radiowe przez HbbTV (EmiRadio), to z kanałami tv też nie powinien być problem, z czego i tak dostają niezły pieniądze od nadawców za dystrybucje sygnału
  5. Mam pytanie a mianowicie czy posiada ktoś stare listy kanałów Polsat w ofercie analogowej? Jeżeli tak to bardzo prosiłbym o udostępnienie.
  6. Mateusz2006

    Disco Polo

    Przedstawiam państwu "zakazany utwór" gatunku disco polo czyli Ejże, ejże zespołu Shine. Dlaczego "zakaźny" ponieważ Radio Plus, VOX FM tego nie zagrały na swoich antenach, a w stacjach lokalnych czy Polo TV nie grają utworów tego zespołu. Tu wywiad byłego prezesa TVP z tym zespołem na antenie TV Republika .
  7. Pomysł ok, tylko kto za to zapłaci?
  8. Dodane tytuły na HBO MAX (18.04.24 r. [upflix.pl]): "Amerykański zamach: Droga do Oklahoma City", "Conan O'Brien wylatuje", [4 odcinki] "Mój Agent", [12 odcinków] "Sprawa Goldmana", Nowe odcinki: "Kampania dziewczyn", [S01E07] "Młody Sheldon", [S07E07] "Przez most", [2 odcinki] Usunięto: "Gdzie śpiewają raki",
  9. Ja w latach 1992-93 mało oglądałem tego kanału,wolałem.
  10. A może w ogóle ten wątek powinien się znaleźć w dziale poświęconym streamingowi, dyskusja od postu otwierającego jakoś w te rejony zmierza.
  11. A ja z kolie uważam, że te kanały powinne być też dostępne bezpłatnie (np. po zalogowaniu) jako streaming Np. emitel mógłby strorzyć taką platformę (np. w ramach koncesji NTC), gdzie były by wszystkie kanały z NTC dostępne bezpłatnie online
  12. Dziewiąty sezon reality-show "Ninja Warrior Polska” oglądało w Polsacie średnio 733 tys. widzów, o 136 tys. osób mniej niż siódmą odsłonę emitowaną rok temu. Stacja planuje kolejną serię programu. źródło: wirtualne media.
  13. Oferta Jambox Plus jak i Vectry to koszmarne braki. Brak większości kanałów Polsatu, Viasat Explore, E, SciFi, TVP World, JimJam, Novelas i wielu innych, rozrzucenie kanałów Eleven po różnych pakietach (w Sport na Ostro Eleven 2, a w Platynowym (bogatym) Eleven 4), Polsat News 2 i TVN BiS w niższych pakietach niż Polsat News i TVN 24, kanały takie jak Romance TV czy MiniMini w niższych pakietach niż bardziej podstawowe Polsat Cafe, Polsat Play. Moim zdaniem pakietyzacja jest do ujednolicenia, gruntownej przebudowy. Czemu właściciel Jamboxa nie próbuje dogadać się z nadawcami kanałów dostępnych w Evio, Polsatem i innymi? Utworzenie jednej pakietyzacji to jedyna opcja na to, aby kanały z pakietów Podstawowych znalazły się w pakietach Plus. W Vectrze pakietów bym nie ruszał (poza małymi wyjątkami), ale w Jambox nie ma innego wyjścia.
  14. A&G

    Szlagier TV

    Super. To już wiem, co zrobię zaraz po powrocie do domu.
  15. Ja stosowałem sumator SAT - TV DVB-T MEZON 12V DC Pass łącząc złączem Unicable z konwerterem Opticum Unicable ROBUST SCR 24UB + 3 LEG oraz aktywną anteną DVB-T. Zasilanie anteny naziemnej pochodzi z dekodera satelitarnego, który podaje napięcie do konwertera satelitarnego. Na końcu instalacji((przewodu) wystarczy do podziału założenie zwykłego rozgałęźnika SAT(5-2400MHz) z DC Pass np. signal
  16. @Zuzia tylko, że wątek o kanałach w platformach streamingowych jest w innym miejscu. To, co powinno się tu znaleźć to pierwsze 4 zdania.
  17. Pod względem oferty kanałów lepiej wziąć pakiety Plus. Zawierają więcej kanałów i są tańsze niż pakiety SGT. Pakiety Plus pojawiły się po przejęciu przez Vectrę i są odpowiednikiem ich pakietów, Bogaty=Platynowy, Korzystny=Złoty i Podstawowy=Srebrny. Przez większość lokalnych operatorów są one bardziej promowane i częściej proponowane abonentom. Jednak pakiety SGT dalej są w ofercie przez to, że nie wszyscy abonenci przeszli na nowe. Tak samo jest w Multimedia, niektórzy przeszli na pakiety Vectry a reszta została z pakietami StartBox-MaxBox.
  18. A skąd taka ekskluzywna nazwa? Bo wszyscy go nienawidzą?
  19. Jeszcze powinni zlikwidować puchar "teściowej" czyli Carabao Cup.
  20. Niedawno dodali epg na tych kanałach.
  21. To jest przetarg i wygrywa tylko jedna oferta. Najwidoczniej zaproponowali mniej. Brak zaangażowania byłby owszem jakby teraz dali komunikat, że odpuszczają daną kategorię praw w celu skipienia się na innej. Bo to dziennikarze. Mają się takich rzeczy dowiadywać i potem je podawać. Po to chodzą na miasto razem z konkurencją i nawet z przedstawicielami pośredników, którzy sprzedają prawa bo się znają. Myślisz, że tam milczą ? Rozmawiają i to intensywnie. Podano już plany na Igrzyska w Paryżu. Jest mowa o transmisjach w Eurosporcie i o Max a nie ma słowa o Playerze. Przypadek ? Nie sądzę
  22. Ale jesteśmy w wątku TV Republika, więc skupiłbyś się na tym co się w tej stacji wyrabia
  23. Dzisiaj
  24. "Powtórki" spotkań Pucharu Anglii zostaną wycofane począwszy od pierwszej rundy sezonu 2024–2025 https://www.bbc.com/sport/football/68844583.amp
  25. dvbtowiec

    (FTA) TOK FM

    Czyli ten sam przykład bezprawnego działania (jak twierdzą prawnicy) jak w przypadku TVN, bo TOK FM jest w procesie odwoławczym https://www.press.pl/tresc/80568,nadawca-tok-fm-odwolal-sie-do-sadu-od-kary-nalozonej-przez-macieja-Swirskiego https://fakty.tvn24.pl/zobacz-fakty/sad-uchylil-kare-ktora-probowal-na-fakty-nalozyc-przewodniczacy-krrit-maciej-swirski-st7874705
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...