Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. WA2511

    Wszystko o TVP

    @bartek2lp2 Miałeś na myśli TV Republika? Poza tym wydaje Mi się że podobnie jak kiedyś Małgorzata Wiśniewska po zwolnieniu z TVP dołączy do StudioMed TV.
  3. Źródło: WM Czyli powrót do korzeni jak to mówią. Mam nadzieję, że kabarety będą z jajem, a nie jakieś ostrożne. Na plus również recital Michała Bajora z okazji jego 50-lecia na artystycznej scenie.
  4. WA2511

    VOX FM

    Myślę że Radio Plus (przepraszam za off-topic) powinno zostać! A co do VOX FM, sam jestem ciekaw jaki będzie nowy logotyp.
  5. W artykule nie jest napisane, że to program weekendowy, ale chyba naprawdę tak się stanie, bo trudno go zmieścić w ramówce tygodniowej, i tak już upchanej gwiazdami byłego TVP Info.
  6. Czyli w sezonie 2024 2.Ekstraliga(dawna 1.liga) dzięki transmisjom na CS5 będzie mieć większą oglądalność niż Ekstraliga.I za rok również 2.Ekstraliga wleci w pakiet premium.
  7. Pawop

    Kanały AXN

    Zwolnienia mnie nie interesują, tylko oferta programowa, a ta obok FX jest najlepsza jeśli chodzi o seriale.
  8. Kiler

    Kanały AXN

    Patrząc na ostatnie zwolnienia i porównanie do tego co było parę lat temu to jak dla mnie już trup.
  9. Dzisiaj
  10. Pawop

    Kanały AXN

    Bez przesady, takim trupem nie są. Mają trochę premierowych produkcji
  11. dvbtowiec

    CTV9

    No ale na logikę jest ramówka pod ten kanał. Jeśli to emisja testowa nadal tzn. obecna ramówka od pierwszego odcinka będzie na nowo powtórzona gdy ten test się zakończy? Ruszyła ramówka z pierwszymi odcinkami seriali. Nie wspomnę już o reklamach które jak się dowiadujemy w emisji testowej nie powinny być emitowane.
  12. Wodnik Szuwarek

    Tenis

    WTA 1000 Miami (1. runda) Wtorek: 20:30 Linette (WTA: 55.) - Curenko (WTA: 40.) Środa: Fręch (WTA: 47.) - Giorgi (WTA: 107.) Świątek (WTA: 1.) - wolny los ATP 1000 Miami (1. runda) Środa: Hurkacz (ATP: 9.) - wolny los
  13. Ciekawe czy dodadzą do oferty filmy które pokażą na CTV9 np "Pattona"
  14. bartek2lp2

    Wszystko o TVP

    Nie wydaje mi się by pani Bugała czy pan Giza przeszli do TVP. Pan Giza pójdzie pewnie do jakieś WP czy innego "Gońca"
  15. bartek2lp2

    CTV9

    Podejrzewam że to zabieg, który potrwa aż KRRiT zgodzi się na zmianę nazwy
  16. Polsat nie dostał sublicencji na mecze Polaków w barażach.
  17. Dzień dobry, umowa do końca maja, wypowiedzenie nie wysłane, dzwonili do mnie o przedłużenie i kazałem im wysłać ofertę mam 7 dni na potwierdzenie. teraz miałem Superpremium+ 104,99, z HBO MAX za 0 i dodatkowo płaciłem za najem dysku do utraboxa 5 zł. miesięcznie to było 109,99 zł. teraz dostałem poniższa ofertę, która wzrosła o 3 zł. za HBO GO co daje m-c 112,99 zł. Bo wcześniej widziałem że Superpremium+ można mieć za 99 zł tylko nie wiem czy w moim przypadku bo miałem za 105 zł. i czy podwyżka za HBO na 3 zł. jest obecnie standardowa dla tego pakietu. Nie jest to jakaś duża podwyżka i pytanie, czy warto jednak wypowiadać umowę i czekać. Nowa oferta: Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+ Wybrane promocje Superpremium+ 104,99 zł 24 m, a po tym okresie 119,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO GO 3 zł/m dla Abonentów (08/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20) Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.
  18. fanbonda

    Tenis

    Partner Aryny Sabalenki zginął w wypadku samochodowym w Miami.
  19. Mam go obecnie z 43zł i to już po podwyżce. Wcześniej za 39
  20. Tak staram się robić. Dzięki, ale azjatyckie produkcje mi nie leżą.
  21. Dzwonią do mnie już coraz częściej. Umowa do sierpnia Proponują mi to co mam w stopce + cały canal+. Proponowali za 114 zł. Ja im odpowiedziałem, że mogę wrócić do rozmów gdy będzie gwarancja: - pakietu MAX bez reklam - pozostania Serie A i Ligi Mistrzów na kolejne lata
  22. Kiler

    Kanały AXN

    Dalsza próba ratowania trupa. Źródło: WM
  23. nPremium było nawet w mojej analogowej kablówce, więc nie było takie drogie. Lokalne małe kablówki światłowodowe (w tym moja) ma całą paczkę C+ (z C+ Sport 3,4 i C+ Now).
  24. dvbtowiec

    TV Republika

    A to będzie program z "prawdziwym polskim śniadaniem"?
  25. dvbtowiec

    CTV9

    A mówią że kobiety oglądają takie opery mydlane Jak widać jakiś widz na te produkcje się znajdzie. A naszego forum 3 widzów którzy o tym napisali
  26. Tomasz Sakiewicz potwierdził, ze Tv Republika będzie miała w weekend program śniadaniowy. https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/tv-republika-tomasz-sakiewicz-program-sniadaniowy-anna-popek
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...