Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Moim zdaniem powinni zrobić z Polsat Sport News program informacyjny o sporcie, na wzór Polsat News, czyli coś podobnego do formatu takich kanałów jak np. Infosport+ (Francja), ESPNEWS (USA), Sky Sports News (Wielka Brytania/Niemcy/Włochy). Oby teraz reaktywowali Polsat Sport News jako "nowy" program tego formatu, a w miejsce obecnego dać Polsat Sport 3 jak planują. Ale względem Polsat Sport News najbliżej było im do ESPNews w późniejszych latach.
  3. W sumie jestem za pomysłem radia klubowego, ale nie mam zdania na ten temat, gdzie by weszło. Na Internet mogłoby wejść - ale mało byłoby słuchaczy. Na eter nie wróci (może jako Rhytmic CHR - czyli to samo, co Radiostacja w latach 2003-08., plus wymóg polskich utworów utrudnia muzykę klubową)
  4. Proszę o przyznanie mi prawa do edycji listy kanałów, które nie robią przerw reklamowych w trakcie programów. Ponieważ Mitchell nie aktualizował go od 2015 roku.
  5. Zuzia

    YouTube

    Program, z którego korzystasz nie może pobrać pliku z profilu przeznaczonego dla aplikacji IOS tylko umie wyświetlić parametry. A pobiera najwyższy dostępny (WEB), czyli 65,8 MB. Tymczasem wideo z lepszym bitrate istnieje. Via HLS.
  6. Tylko że w takim C+ nawet przy słabym bitrate obraz wygląda naprawdę przyzwoicie. Porównanie C+ do Viaplay nawet tego samego Meczu PL.
  7. Od początku mieli zapis w regulaminie o gospodarstwie domowym, ale nie w tym rzecz, chodzi o to, że od strony klienta nie mają opcji do zarządzania urządzeniami. Netflix takie coś wprowadził zanim wdrożył restrykcje na dzielenie.
  8. Nie miałeś do tej pory HBO a tu teraz nagle zaoferowali z MAX za 5 zeta? Bardzo ciekawe.
  9. Ten serwis to porażka. Support nie działa. Prześledźcie sobie: https://www.skyshowtime.com/pl/help/article/why-do-i-need-to-verify-my-skyshowtime-email-address Podane kroki prowadzą donikąd, nie da się zweryfikować lub aktualizować maila, skutek utrata dostępu do konta. Dodam jeszcze, że ten niedorobiony bot na czacie zamiast pomóc pokazuje jakieś [beep]skie obrazki. Jedne z nich.
  10. Mateusz2006

    Radio ESKA

    Działa on od marca.
  11. Dzisiaj
  12. Normalna praktyka każdemu się opłaca, mniej userów dodatkowych a więcej kasy w kieszeni serwisu. Przez operatora nie problem określić kto jest gospodarzem danej lokalizacji. Pozostałe przypadki ustala się przez revdns i geo lokalizacje ipki, głownie chodzi tu o TV i łącza stałe a nie jak wszystkim zdaje mobilne.
  13. Wodnik Szuwarek

    Tenis

    WTA 1000 Madryt (2. runda) Piątek: 12:30 Linette (WTA: 48.) - Sabalenka (WTA: 2.) ATP 1000 Madryt (2. runda) Piątek: 14:00 Hurkacz (ATP: 9.) - Draper (ATP: 43.)
  14. jaan

    YouTube

    HLS czyli M3U8? No to zły trop. Jak mówiłem bitrate tutaj jest zawyżone. Profil 616 po pobraniu ma dokładnie 65,8 MB. Czyli to samo co profil 356.
  15. Po co rozwiązywać umowę jak można online oglądać nadal bez anteny.
  16. To że nie ma treści 4K w Canal+ to tylko ich widzimisie, bo we Francji są dostępne. Generacja nie ma tutaj nic do rzeczy
  17. Do kudlaty75 Moduł Polsatu działa poprawnie, ponieważ umożliwia pracę zarówno w trybie CI (tzw. Legacy) jak i CI+. Oprogramowania OpenPLI jak i OpenATV obsługują moduły standardowo w trybie CI bez doinstalowywania czegokolwiek. Moduł Canal+ działa wyłącznie w trybie CI+ i dlatego wymaga doinstalowania plugin-u o nazwie ciplushelper. Dla OpenPLI jest to trochę skomplikowana procedura, dlatego polecam OpenATV. Tam wystarczy nagrać w/w plugin na pendrive USB i włożyć do odbiornika, który sam go wykryje i zapyta czy zainstalować. Dalej wystarczy postępować zgodnie ze wskazówkami na ekranie i moduł na pewno zadziała. Mam taki sam odbiornik. Wg mojej wiedzy aktualna wersja plugin-u to 5.8-r2 dla wersji OpenATV od 7.1 w górę, niższe wersje Open ATV wymagają plugin-u w wersji 5.2. Plugin jest ogólnie dostępny w interniecie bez konieczności zapisywania się do jakichkolwiek forum.
  18. to np. Polsat Cafe albo TVN 7 też się da?
  19. Ciekawe, ile jeszcze generacji tej przystawki pojawi się na rynku, zanim na którejś z kolei zostaną udostępnione treści 4K od Canal+?
  20. "ekspert" który wczoraj poprosił o kasację konta doradzał, że można angielski podszlifować - tacy klienci to dla viaplay miodzio
  21. chyba wszystkie dostępne w iptv Wysłane z mojego SM-A546B przy użyciu Tapatalka
  22. Jakie kanały można obecnie nagrywać?
  23. A propos gróźb, że wezmą się za dzielenie kont. Chyba najpierw musieliby dodać opcję zarządzania urządzeniami, której nie mają nigdzie od początku istnienia usługi. Druga sprawa, polski użytkownik nie czeka na pakiet z reklamami tylko na polskie tłumaczenia (w przypadku sportu, na stabilnie działające transmisje, pomijając już archaiczną jakość). Nie wiem jak można świadczyć VOD na naszym rynku i nagminnie dodawać kontent bez tłumaczenia. Powinien być jakiś przepis, który nie pozwałaby na podobne praktyki.
  24. Czy są jakieś inne formy kontaktu z SkyShowtime niż mail, na który nie odpowiadają? Infolinia podaje tylko jakieś podstawowe informacje, nie ma możliwości połączenia z konsultantem. Konta na FB nie posiadam. 23 kwietnia opłaciłem miesięczny plan z reklamami, wpłata widnieje w zakładce Plany i płatności. Od 24 kwietnia nie mam dostępu do oferty, po zalogowaniu wyświetlają się plany do wykupienia. Ktoś miał podobny przypadek?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...