Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Na stronie sklepu przepraszają: "Szanowni Państwo, w związku z ogromnym zainteresowaniem naszym sklepem, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, pragniemy poinformować, że czas realizacji zamówień może się wydłużyć. Za wszelkie wynikające z tego utrudnienia serdecznie przepraszamy. Nieustannie pracujemy nad pakowaniem oraz wysyłką Państwa zamówień i uprzejmie prosimy o odrobinę cierpliwości w tym wyjątkowym dla nas czasie. Dziękujemy za to, że jesteście z nami!" Większość towarów wyprzedano. Zostały naklejki i koszulki.
  3. Opisy są zwykle zamieszczone tam skąd się ściąga albo zawarte w pomocy skinu jeśli go posiada. Jeśli ich nie ma to należy szukać ścieżek w pliku skinu albo w pluginach jeśli skin ma swoją konfigurację.
  4. dvbtowiec

    Hyde Park

    Też tak uważam. Ale skoro jedno środowisko przestawiło wajchę, to do głosy doszły środowiska przeciwnego zdania i teraz chcą ją przestawić w drugą stronę. Do niedawna można było tłumaczyć, nie ruszajmy kompromisu, teraz już nie ma żadnych argumentów, każdy będzie ciągnąć w swoją stronę.
  5. Ja tam swoją kopię dostanę później (ze względu na mój planowany wcześniej wyjazd zagraniczny - dogadałem się z redakcją Niezbędnika Żużlowego w tej sprawie), ale już dostałem strony próbne na PDF - uważam, iż warto czekać i zdecydowanie nie warto robić takiego hejtu, jaki zrobili niektórzy komentujący na Facebooku. Jednakże i tak kupiłem także papierową wersję wydawnictwa od Przeglądu Sportowego.
  6. Na subforum z telewizorami jest marginalna aktywność, a jednak takie istnieje. Zawsze ktoś czegoś szuka lub ma z czymś problem i można założyć zbiorczy temat, po co subforum. "Nowe trendy w technologiach" też ma marginalną aktywność i tak mogę jeszcze wymieniać.
  7. Beks

    Hyde Park

    Tak oczywiście. Rozumiem, że są różne sytuacje w życiu i dlatego uważam, że kompromis aborcyjny wypracowany wspólnie z Kościołem był słuszny i nie należało przy nim grzebać.
  8. Viaplay przedluzy prawa do F1 w Holandii, pomimo tego że Ziggo dawało więcej pieniędzy https://nos.nl/artikel/2517282-formule-1-langer-te-zien-bij-viaplay-ondanks-hoger-bod-ziggo
  9. Są ustawienia wystrczy poszukać w konfiguracji albo pluginach. Jednak z opcji to wyłączenie sygnału HDMI-CEC przy wyłączeniu tunera.
  10. dvbtowiec

    Hyde Park

    Jak widać wiele kobiet jednak tak myśli, skoro chcą ciąże usuwać. Ja tego nie pochwalam, jeśli nie zachodzą ku temu ważne przesłanki, ale jednak nie da tego tak jednostronnie zaszufladkować.
  11. Pytanie zasadnicze. Czy pierwowzór, MAX amerykański ma transmisje sportowe w 4K? Zastanawiam się skąd przypuszczenie, że w ofercie polskiego MAX będą.
  12. Beks

    TV Republika

    @kisiel95 Myślę, że tych kubków nie mieli za dużo i rozeszły się jak ciepłe bułeczki w krótkim czasie. Może zaskoczyła ich skala zamówień. No cóż cierpliwie musisz czekać na dostawę
  13. Beks

    Hyde Park

    Bardziej mi chodziło o to, że matka nie myśli w takiej kategorii, że do trzech miesięcy nosi w sobie płód.
  14. Tu nie chodzi o brak stosownych subforów tylko o to, że nie ma dużej aktywności w temacie i samo istnienie nowego działu nie spowoduje jej wybuchu. Bo i dziś można pisać o urządzeniach związanych ze streamingiem, a aktywność marginalna. Czyli działanie pod coś co nie istnieje i brak przesłanek, że zaistnieje. Zresztą, załóżmy, że taka segregacja dojdzie do skutku - nawet lepiej będzie widać ubogość w zakresie zawartości i aktywności.
  15. Beks

    Hyde Park

    del
  16. Zazwyczaj w sklepach internntowych wówczas kupujący wystawia w takiej sytuacji negatywną opinię
  17. pc107

    Baby TV

    Z powodu tych ataków dzisiaj zapewne uruchomili kopię tego kanału na innym transponderze z Eutelsat Hot Bird 13E. Parametry: 11,642 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.
  18. Beks

    TV Republika

    Tak wygląda reżyserka Republiki. Inwestycje są potrzebne na wczoraj. Źródło zdjęcia: forum media2
  19. tomik1

    TVN

    Do książek podjazdu nie mają, ale w dalszym ciągu to całkiem dobre kino i nawet kiedy puszczają Harrego po raz setny to z wielką chęcią obejrzę
  20. Pewnie w 4K będą te najpopularniejsze dyscypliny olimpijskie. Podobnie może być na French Open, transmisje w 4K tylko z trzech głównych kortów.
  21. Dzisiaj
  22. dvbtowiec

    Hyde Park

    A skoro takiej definicji nie ma, to zostało przyjęte że przejście do drugiego trymestru, kiedy to wyraźnie zarysowuje się budowa nowej istoty jest tą datą graniczną. Jakąś sensowną granicę trzeba było przyjąć i ta wydaje się być rozsądną.
  23. Dokładnie, nawet w kablówkach usługi i sprzęt mają swoje oddzielne subfora. Tematów ze sprzętem przybędzie po wydzieleniu takiego subforum, bo jest wiele nieistniejących, a które powinny być.
  24. mingo

    Hyde Park

    Tyle to i ja wiem, akurat to, że ciąża dzieli się na trymestry i z czego one wynikają jest chyba podstawową wiedzą. W dalszym ciągu nie widzę uzasadnionego wskazania momentu, w którym to płód staje się człowiekiem.
  25. tyrla

    Puls 2

    Już myślałem, że Krzan będzie występować w Pulsie
  26. Zamawiałem kubek TV Republika 7 kwietnia, do dziś nie przyszedł i jest wiadomość, że termin dostawy się opóźni. @white snake I nie tylko, eurostat np. liczy tylko osoby poszukujące pracy, a większość osób w pośredniaku ma status bezrobotnego. Są osoby w małżeństwie co nie chodzą do pośredniaka, czy w jakiś przypadkach niepelnosprawni, studenci na dziennych.
  27. dvbtowiec

    Hyde Park

    Wystarczy sobie wpisać w necie kilka kluczowych słów. Znalazłem uzasadnienie. Od 13 tygodnia ciąża przechodzi w tzw. drugi trymestr. Czyli to jest biologicznie i naukowowo uwarunkowane, nie ma w tym żadnego widzimisię. https://diag.pl/pacjent/artykuly/drugi-trymestr-ciazy-dolegliwosci-rozwoj-dziecka-badania/ Co do pierwszej części już napisałem swoje zdanie. Decyzja we własnym sumieniu jest wyborem. Wszelkie inne są narzucaniem poglądów.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...