Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. fanbonda

    TVP Info

    Miałem. Dobranoc
  3. Coraz mniej rozumiem tą ofertę. Część kanałów na sieci własnej, inne tylko w dekoderze. Tu nie możesz nagrać. Tego nie możesz cofnąć. Więcej gwiazdek i ograniczeń niż gdy startowali z usługą parę lat temu. Mnie jako odbiorcy nie obchodzą licencje czy prawa autorskie nadawcy. Skoro operator chce, abym korzystał z usługi swobodnie wszędzie w każdym miejscu i na dowolnym urządzeniu, niech mi to zapewni. Jeśli nie jest w stanie tego zapewnić za cenę X, niech da cenę X+Y, a ja zdecyduję, czy zostaję, czy zmieniam na inną firmę. Niech przestaną wciskać głupoty w reklamach, że mam nagrywanie i szeroki wybór kanałów wszędzie. Cofanie się do oglądania telewizji, gdzie muszę pilnować ramówki i mam tylko lektora, nie interesuje mnie. Skoro nadawca na ekranie pokazuje, że audycja jest dostępna z napisami, chcę je włączyć. Skoro nadawca ma kilka ścieżek dźwiękowych do wyboru, proszę mi je również dostarczyć. Jedynie nie trzeba mi przesyłać telegazety.
  4. Ale jednak przy okazji zwiększa się szybkość internetu po WiFi. Pasmo 6 GHz jest praktycznie jeszcze nie wykorzystane więc nie ma zakłóceń od routerów sąsiadów. U mnie w niskim bloku Ultra WIfI analyzer pokazuje 18 sieci w paśmie 2,4 GHz, 7 sieci 5 GHz i tylko jedną ( moją ) w paśmie 6 GHz
  5. Tylko jakie to ma znaczenie? Viaplay wychodzi z naszego rynku za ok rok a prawa będą do kupienia.
  6. Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc uruchomić PCM w tym upośledzonym dekoderze? Kupiłem soundbar i próbuje go połączyć złączem optycznym i za nic [beep]ę nie ma dźwięku. Soundbar oraz przewód jest ok bo przy drugim telewizorze działa. Zmieniłem nawet na wolf launcher bo myślałem że coś się zmieni w możliwościach konfiguracji ale nic z tego. Na chwilę obecną działa po bluetooth ale irytuje mnie głośny komunikat połączenia.
  7. Nie ma, ponieważ jak się przyjrzysz, te kanały mają oznaczenie „3”-oznacza ono, że kanały te są dostępne tylko na internecie Play, UPC i Vectra, dlatego nie są w pakiecie Optymalnym TNG. TNG powstało głównie z myślą o serwisach streamingowych dostępnych wszędzie
  8. Może nie mają tego jeszcze oficjalnie klepniętego i trochę wyszli przed szereg z tą prezentacją? Ale to tylko spekulacje.
  9. Jeszcze niedawno kupował Amazon i DAZN teraz coś nowego Disney+
  10. To zadzwoń czy idź do salonu i załatwiaj multiroom. Kabel i tak będziesz musiał ciągnąć do konwertera jak go wymienisz na nowy, chyba ża kupisz Unicable to tylko podłączysz do istniejącego kabla. Najmniej problemów będzie kupić konwerter Unicable i podpiąć drugi do tego samego kabla. No chyba że wygodniej podciągnąć kabel będzie do anteny to co kupisz nie ma znaczenia bo będzie działać. .
  11. Mam podobne odczucia PL wróci do C+. Bundesliga według mnie a szanse wrócić do Polsatu po wielu latach. Mają ludzi, żeby sie zająć tym tematem. Z ostatnim elementem sie nie zgadzam bo żyją w symbiozie i C+ będzie zależało, żeby mieć w swojej szerokiej ofercie wszystkie rozgrywki UEFA. Do gry może się włączyć disney+ bo to zrobili już na naszym kontynencie. dzięki @Anita Kaźmierska coś mi nie pasowało właśnie z tym. Cały czas wobec tego są możliwe sublicencje.
  12. Mam abonament, podłączoną antenę do dekodera. Do pokoju na górze wprowadza się teściowa ze swoim tv, chciałaby też mieć c+, normalnie z pilota, na dekoderze, włącza tv i przełącza kanały, nie przez aplikację, bo to starsza osoba. Nie znam się na tym, czytam że Multiroom działa przez wifi od głównego dekodera, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy do tego wymagany jest inny konwerter niż mój 15 letni pojedynczy.
  13. Czyli nie masz abonamentu tylko prepaid. Multiroom i c+ online jest na abonamencie albo C+ online subskrybowane osobno. Kolejny dekoder to kolejny dodatkowy kabel do dekodera albo tylko podłączenie do istniejącego kabla przy instalacji Unicable.
  14. Ktoś tutaj mija się z prawdą? Sosnowski już dawno twierdził, że prawa do Bundesligi od 25/26 trafiły na wolny rynek i podobnie miało być z PL.
  15. Nie za bardzo poszaleje na wodotryskach z WiFi 6E kiedy by działo musi mieć router AC z obsługa pasma 6 GHz. To samo z WiFi 6 , niektórzy narzekają ze nie ma wymaganej prędkości połączenia a w domu stary router 2G / 5G N zamiast przynajmniej jakiś z AC czy jeszcze lepiej z AX. Podwyższanie standardów w routerach i urządzenia nie jest po to by szybciej działał internet czy sieć wewnętrzna tylko by podłączyć większą liczbę na większym obszarze użytkowników nie wpływając wzajemnie na ich transfery. Nowszy brać na pewno warto bo wiadomo gwarancja, jeśli komuś zależy na oszczędności i nei instaluje masy aplikacji może kupić starszy, działają identycznie. Jeśli naprawdę zależy na jakości i szybkości to już lepiej dopłacić, kupić nowego Fire TV Cube albo po prostu rozglądnąć się za innym sprzętem.
  16. Dzisiaj
  17. dvbtowiec

    Wszystko o TVP

    Powiedz to przeciętnemu zjadaczowi chleba, którego ani ziąbi ani parzy to co piszesz, bo rożnicy nie zauważy Doskonałą jakość obrazu w telewizji da Ci wyłącznie kanał 4K a i tak wielu odbiorców Ci powie że różnicy nie widzi. Żadna hybryda typu uspcale tego nie zmieni. Możemy tak dyskutować długo. Ale jeśli szarak rożnicy nie zauważa, to dla pasjonata ktorym jesteś jak widzę nikt specjalnie życzenia nie spełni.
  18. Nie bez przyczyny zapytałem konkretnie o Multiroom. W tym przypadku c+online nie wchodzi w grę
  19. NippyToadster

    Radio ESKA

    Moim zdaniem powinni się pozbyć rocka i popu typowego pod format Hot AC. Ja bym dał za to: Destiny's Child - Lose My Breath (2004) i Bootylicious (2001) Justin Bieber - What Do You Mean? (2015) The Wanted - Glad You Came (2011) Chris Brown - Yeah 3x (2010) i Run It! (2005) 50 Cent - In Da Club (2003) Fat Joe feat. Ashanti & Ja Rule - What's Luv? (2002) Avril Lavigne - Complicated (2002) The Weeknd - Can't Feel My Face (2014) Doja Cat - Paint The Town Red (2022) Olivia Rodrigo - good 4 u (2021) Justin Timberlake feat. Timbaland - SexyBack (2006) Sugababes - Round Round (2002), Hole In The Head (2004) i Push The Button (2005) Benny Blanco feat. Khalid & Halsey - eastside (2019) Anne-Marie feat. Shania Twain - UNHEALTHY (2023) B.o.B. feat. Hayley Williams z Paramore - Airplanes (2010) Amerie - 1 Thing (2005) Flo Rida feat. Sia - Wild Ones (2011) Jay Sean feat. Lil Wayne - Down (2009) Skillrex & Diplo aka Jack U feat. Justin Bieber - Where Are U Now? (2015) Drake - One Dance (2016) Eve - Who's That Girl i Let Me Blow Ya Mind (feat. Gwen Stefani) (oba z 2001 r.) Snoop Dogg feat. Justin Timberlake & Charlie Wilson - Signs (2004) Nicki Minaj - Super Bass (2011) David Guetta feat. Kelly Rowland - When Love Takes Over (2009, za Cry For You) Flo Rida feat. Ke$ha - Right Round (2009, za wersję Danzela) itd. Usunięcie rocka z playlisty i zostawienie tylko pop-rocka (jak Avril Lavigne czy Olivia Rodrigo) byłoby dobre dla Eski. A te wszystkie goldy pochodzą z Capitala. Szczególnie, że ostatnio na Esce nawet leci Let's Get Loud J.Lo.
  20. Wodnik Szuwarek

    Tenis

    Wstępnie we czwartek, ale może być też piątek. Zależy jak się turniej będzie układał
  21. Lechus66

    Szlagier TV

    Włączyłem dziś od ~20:20 i fajne pasmo się trafiło przynajmniej aż do teraz tzn 21:25, same żywe piosenki, z energią, pod nóżkę. Takie lubię.
  22. Masz przecież Canal+ online to sobie oglądaj na TV, telefonie, tablecie czy w boxie.
  23. tyrla

    Tenis

    Świątek zagra w drugiej rundzie z Xiyu Wang.
  24. Ten z 2021 ma Wi-Fi 6, ten z 2023 ma Wi-Fi 6E. Dodatkowo ten nowszy ma większą pamięć wewnętrzną (16GB vs 8GB) i trochę szybszy procesor. Nic super spektakularnego, ale biorąc pod uwagę, że na allegro kosztują podobnie to lepiej wziąć ten nowszy
  25. Drodzy, mam od kilkunastu lat antenę z pojedynczym konwerterem, nie używam dysku, single mi kompletnie wystarczy, dekoder ultrabox 4k. Muszę skorzystać z multiroomu w pokoju obok, po wifi - czy muszę wymienić konwerter?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...