Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Za niecałe 100 dni, 26 lipca rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024, które potrwają do 11 sierpnia. Transmisje na żywo tego wydarzenia będzie można śledzić na platformie streamignowej MAX, a także na kanałach telewizyjnych Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz okazjonalnych Eurosport 3-9 i Eurosport 4K, dostępnych u niektórych operatorów (m.in. INEA i Vectra)...(więcej). Skoro w MAX ma być plan 4K, to mogliby dać ten Eurosport 4K
  3. Jak tam u Was? Nastawieni na tegoroczne "Dni Miasta"? U mnie nic jeszcze na razie nie wiadomo, ale nie ukrywam, że nie mogę się doczekać, jakie gwiazdy w tym roku zaszczycą Ozimek U mnie "Dni Miasta" organizuje Dom Kultury w Ozimku i Gmina Ozimek.
  4. Jak się komuś spodobał zespół Szwarne Karlusy, to polecam całą płytkę "Śląskie jodło i Inksze maszkety" cała jest utrzymana w bardzo fajnym klimacie pod nóżkę. Jeden utwór to cover, ale można im to wybaczyć. Claudia i Kasia Chwołka płyta "Spełniej marzynia. cała jest utrzymana w stylu piosenki "Familoki" Dziewczyn też spoko się słucha.
  5. "Harry Potter i Czara Ognia" - J.K. Rowling. 10/10
  6. Na odpowiednim forum i w odpowiednim wątku - sat4all
  7. Wtyczka s4aUpdater robi robotę albo samemu układasz listę kanałów C+. Następnie odpowiednim programem ( DreamboxEdit ) pod Windows ściągasz listę kanałów na komputer żeby ponownie wgrać w razie przeinstalowania systemu.
  8. NippyToadster

    RMF MAXX

    Racja. Wystarczy popatrzeć na siostrzane The Voice czy Kiss. Jak ci nie wystarcza główna stacja, to masz kanały z nowym rapem i r&b (z USA głównie) i klasykami tychże gatunków, miksy, itd. Kiss to ma Kisstory (starsze kawałki hip-hop/r&b/elektroniczne), i dodatkowe kanały z rapem, r&b, garage, trance, housem, miksem DJ-skim, afrobeatami, trance, EDM/house, drum&bass, chilloutem i rocznicowy na Ibizę. To pokazuje, jak głęboko RMF chce być największy i nie chce dać MAXXowi tej dynamiki, tylko musi podążać muzycznie za liderem, czyli jego starszą siostrą, i liderem CHR-ów, czyli Eską.
  9. Wg De Telegraaf Viaplay za prawa do F1 w Holandii od 2025 roku będzie placić co najmniej 45 mln euro rocznie. Poprzednia umowa na lata 2022-24 opiewa na kwotę ok 30 mln euro na sezon. https://www.telegraaf.nl/sport/903735892/megadeal-rond-formule-1-nog-vijf-jaar-langer-te-zien-bij-viaplay
  10. Nie wiem czy pamiętacie, ale Eurosport player jeszcze funkcjonował przez dłuższy okres czasu od momentu uruchomienia usługi Eurosport Extra w playerze chociaż w ogóle już nie był promowany. Naprawdę nie sądzę by przed igrzyskami wyłączyli Eurosport Extra w playerze.
  11. Mati2oo3

    RMF MAXX

    Moim zdaniem RMF MAXX wcale nie jest złą stacją, tylko nieco zaniedbaną przez obecnego dyrektora muzycznego
  12. Czy istnieje jeszcze coś takiego jak MultiHouse w Canal+? Jak zapytałem na infolinii to konsultant mało się nie wydarł że na [beep]ę mi dodatkowa umowa skoro mogę mieć multiroom...
  13. Na grafice brak Player, ale z dumą prezentują MAX
  14. Okaże się z tym już niedługo, w czerwcu br. Obserwuj uważnie ofertę playera przed i po uruchomieniu MAXa.
  15. Dzisiaj
  16. Ta nazwa po prostu jest niezapamietywalna. Myślę że za pół roku kolejna zmiana coś pod szyldem Red
  17. Wymieniłem cameleona na moduł z caymanem i kanały z transpondera 11449 zaświeciły. Punk C+ potwierdził, że cameleon nie dostawał już uprawnień dla tych kanałów i to następny etap po wyłączeniu kart w multiroon standard, po prostu C+ wymusza wymianę kart.
  18. Redukcja etatów tak jak na innych rynkach.
  19. Beks

    Hyde Park

    Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii o spotkaniu Duda-Trump. Tak wiem, że to rywal w tegorocznych wyborach dla obecnie urzędującego prezydenta Bidena, ale Polska musi utrzymywać dobre stosunki z USA bez względu czy w Białym Domu mieszka demokrata czy republikanin.
  20. Odejście czy już odgórne odchudzanie ekipy????
  21. @unialeszno Nie dziwię się, że ludzie uciekają z Titanica.
  22. https://programtv.naziemna.info/program/stacja/ctv9
  23. Beks

    Wszystko o TVP

    Brakuje pieniędzy na wynagrodzenia w TVP. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/pracownicy-tvp-sfrustrowani-warunkami-zatrudnienia-takich-cudow-nie-bylo-nigdzie/ddx4hjx,79cfc278
  24. A ofertę mają dobrą? Chyba niekoniecznie, bo nie oferują niczego nowego, czego nie byłoby na innych ich stacjach.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...